Jak łatwo i efektownie odświeżyć łazienkę?

Obecne trendy wnętrzarskie zachęcają do odświeżenia wnętrza łazienki bez przeprowadzania zbyt drastycznych zmian. Taki efekt można osiągnąć z użyciem modnych i gustownych akcesoriów łazienkowych, świateł, luster, półek. Gama kolorystyczna to ciepłe i delikatne odcienie beżu i écru. Wnętrze łazienki powinno nabrać lekkości, ciepła i prostoty.


Szafki i lustra łazienkowe – wygodne i piękne
Szafki z lustrem to obecnie popularny mebel, który sprawdzi się doskonale w niewielkich łazienkach dzięki swojej praktycznej naturze. Szafka to dodatkowa przestrzeń do przechowywania rozmaitych przyborów toaletowych itp., jej umieszczenie na ścianie umożliwia oszczędne urządzenie wnętrza. Gustowne lustro, które nie zajmuje zbyt wiele wolnego miejsca na ścianie to również prosty sposób na poprawę funkcjonalności łazienki.

W szerokiej ofercie marki Koło znajdują się meble, dzięki którym można łatwo i efektownie odświeżyć łazienkę, np.:
– kolumna umywalkowa KOŁO NOVA PRO z akrylowym panelem osłaniającym umywalkę oraz 3 półkami do przechowywania przyborów higienicznych;
– wisząca szafka łazienkowa z lustrem KOŁO NOVA PRO o matowym lub połyskującym wykończeniu;
– boczna szafka wisząca z drzwiami TWINS 35×180 x 27,5 cm w stylowym odcieniu srebrnego grafitu.
Lustro łazienkowe – to dodatek, który bardzo często wymieniamy przy okazji remontów i aranżacji wnętrza. Modne obecnie modele luster posiadają jakąś cechę wyróżniającą – np. prostokątny kształt o zaokrąglonych rogach, dodatkowe światło boczne lub górne (LED) itp. Oto niektóre modele marki Koło, na które szczególnie warto zwrócić uwagę:
– lustro TRAFFIC (z oświetleniem LED) 40 i TRAFFIC (z oświetleniem LED) 120;
– lustro wiszące REKORD z oryginalnym rodzajem lampy;
– lustro TRAFFIC 120 z łagodnie zaokrąglonym kształtem (z oświetleniem LED).
Rozwiązania dla każdej łazienki
Niewielkich rozmiarów szafki i lustra to sprawdzone łazienkowe dodatki niewymagające wielkich nakładów finansowych ani wysiłku przy instalacji. Jednak dzięki tym prostym akcesoriom możliwa jest zauważalna i zadowalająca zmiana wystroju łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.