Nowoczesne zestawy meblowe: NOVA PRO PREMIUM

Szeroka gama kolorystyczna i wyszukane rozwiązania estetyczne – oto podstawowe zalety zestawu meblowego NOVA PRO PREMIUM, które sprawiają, że meble z tej linii doskonale sprawdzą się w każdej gustownej i praktycznej nowoczesnej łazience.

Jeden zestaw meblowy – wiele zalet

Wybór zestawu meblowego do łazienki to proste i skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu jednym ruchem odświeżymy naszą łazienkę i uzyskamy wiele innych korzyści, które polepszą jakość czasu spędzanego przez nas na wykonywaniu codziennych czynności higienicznych.

Do najważniejszych zalet zestawów meblowych należą:

  1. jednolity wygląd,
  2. praktyczne rozwiązania sprzyjające oszczędzaniu przestrzeni łazienkowej (np. szeregi szafek do zawieszenia na ścianie pozostawiają wolną podłogę),
  3. efektywność (jeden wybrany zestaw ułatwia szybkie i skuteczne urządzenie pomieszczenia).

Zestaw meblowy NOVA PRO PREMIUM składa się z niewielkiej, ale wygodnej umywalki w białym kolorze oraz praktycznej szafki podumywalkowej wykonanej z najwyższej jakości materiałów odpornych na szkodliwe czynniki obecne w łazience (wilgoć, temperatura, rozchlapana woda). Delikatna umywalka o prostych liniach i finezyjnym kształcie ucieszy miłośników dobrego, solidnego designu. Meble NOVA PRO PREMIUM występują w 4 wersjach kolorystycznych: połyskująca biel, lava mat (ciemny szary, matowy), orzech włoski jasny i orzech włoski ciemny. Lakier pokrywający powierzchnię mebli gwarantuje odporność mebli na szkodliwe działanie promieni UV oraz trwałość koloru na długi czas. W zależności od barwy meble te uzupełnią wyposażenie praktycznie każde wnętrza, począwszy od tradycyjnie urządzonych łazienek, np. wersja kolorystyczna orzech włoski jasny i orzech włoski ciemny, aż po pomieszczenia inspirowane np. modnym obecnie stylem industrialnym – wersje połyskująca biel oraz lava mat. Meble z serii NOVA PRO PREMIUM to eleganckie i poręczne szafki łazienkowe, wyposażone w mechanizm cichego domykania oraz mocne chromowane uchwyty.

Styl i funkcjonalność – meble NOVA PRO PREMIUM

Meble marki KOŁO łączą w sobie zalety najwyższej jakości materiałów (płyta wilgocioodporna) i rozwiązań technologicznych (dodatkowe powłoki ochronne anty-UV), które gwarantują nam bezpieczne i wolne od usterek korzystanie z łazienki. Elegancki wygląd zestawów zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników i urozmaici wnętrze każdej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.