Oświetlenie łazienkowe NOVA PRO PREMIUM

Nowoczesna łazienka to miejsce, w którym dbamy o środowisko. Jednym z najnowszych ekologicznych rozwiązań, które sprawdzi się także w małych łazienkach pozbawionych okien jest system oświetlenia łazienkowego NOVA PRO PREMIUM do skompletowania z podwieszanymi szafkami, także tymi wyposażonymi w lustro.


Wygoda, ekologia, oszczędność przestrzeni

  • Aranżacja niewielkiej łazienki pozbawionej dopływu świeżego powietrza i naturalnego światła nie musi wiązać się z poważniejszymi ingerencjami w strukturę mieszkania. Zamiast wykuwania wnęki na okno wystarczy instalacja zestawu oświetleniowego NOVA PRO PREMIUM, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o trudnych do przystosowania przestrzeniach.
  • Zestaw ten składa się z nowocześnie wyprofilowanej, minimalistycznej i stylowej lampki, która idealnie uzupełni komplet mebli NOVA PRO PREMIUM, zwłaszcza szafki z lustrem. Wykonane są one z najlepszej jakości, trwałych materiałów, stanowiąc przyjemne dla oka połączenie czystej, ciepłej bieli z chromowanymi, srebrzystymi detalami. Lampka tego rodzaju to dobre rozwiązanie w każdej łazience – sprawdzi się zarówno w małych pomieszczeniach, jak i w tych bardziej przestronnych, jako energooszczędne światło punktowe, które wprowadzi do wnętrza kameralną atmosferę.
  • Łazienka to m.in. miejsce codziennego relaksu i odpoczynku, a delikatne oświetlenie stwarza ku temu świetne warunki. Jasno świecąca lampka umieszczona przy samym lustrze to doskonałe akcesorium, dzięki któremu wykonywanie takich czynności higienicznych jak czesanie się, golenie czy makijaż stanie się przyjemniejsze, ciekawsze i z pewnością także łatwiejsze.
  • Unikalny zestaw oświetleniowy z kolekcji NOVA PRO PREMIUM to idealna energooszczędna alternatywa dla systemu całościowego oświetlenia łazienkowego.

Akcesoria do szafek łazienkowych


Połączenie szafki łazienkowej z kolekcji NOVA PRO PREMIUM ze specjalnie do tego zaprojektowanym systemem oświetlenia do świetne rozwiązanie, które wzbogaci wnętrze każdej łazienki, ułatwi korzystanie z wnętrz pozbawionych dostępu światła dziennego, jak również umożliwi oszczędzanie energii. Nowoczesna i ekologiczna lampa NOVA PRO PREMIUM odmieni atmosferę Twojej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.