Szafka podumywalkowa

Meble łazienkowe to nie tylko dodatek, umożliwiający komfortowe korzystanie z przestrzeni oraz wygodne rozmieszczenie rozmaitych akcesoriów łazienkowych. Właściwie dobrane szafki to także doskonały sposób umożliwiający przemianę łazienki w wyjątkowe miejsce, w którym możemy przygotować się na dzień pełen wyzwań, jak i odprężyć po stresującym dniu w pracy.

Jak połączyć umywalkę z meblami?

Firma Sanitec posiada w swojej ofercie szeroki wybór produktów łazienkowych, m.in. wygodne i eleganckie szafki podumywalkowe, dzięki którym możemy sprawić, że nasza łazienka będzie zachwycać zarówno wyglądem, jak i pragmatyzmem rozwiązań. Większość łazienek to niewielkiej powierzchni pomieszczenia, w których każdy skrawek przestrzeni powinien być wykorzystany do maksimum. Umieszczenie pod umywalką podwieszanej szafki może ułatwić optymalne wykorzystanie maksimum przestrzeni do naszych celów. Szafka taka to doskonałe miejsce na przechowywanie np. środków czystości (detergentów itp.), ręczników, kosmetyków, suszarki do włosów itp. przedmiotów codziennego użytku. Meble oferowane przez firmę Sanitec wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na wilgoć i pleśń. Posiadają liczne udogodnienia dla użytkowników umożliwiające łatwy ich montaż oraz komfortowe użytkowanie, takie jak np. możliwość otwierania drzwiczek szafki na lewą lub prawą stronę oraz mechanizm cichego domykania. Meble łazienkowe, które znajdziemy w ofercie Sanitec występują w różnych kolorach, dzięki czemu możliwe jest urządzenie zarówno klasycznej łazienki, w której dominuje spokojna biel (np. zestaw NOVA PRO), jak również wnętrza bardziej nowoczesnego, w którym połączenie barwy ciemnoszarej oraz czerni (np. zestaw NOVA PRO lava mat) będzie najlepiej uzupełniać całkowitą aranżację wnętrza. Szafki podumywalkowe mogą być podwieszane, bez wsparcia o podłogę, lecz możliwe jest także dołożenie do całości nóżek wspierających wykonanych z najwyższej jakości materiałów, np. polerowanego chromu, stali nierdzewnej itp.

Komfort, porządek i higiena w łazience

Dzięki meblom do zawieszenia na ścianie możliwe jest utrzymanie wszystkich akcesoriów codziennego użytku w należytym porządku, jak również łatwe utrzymanie higieny w łazience (np. sprzątanie podłogi bez obawy zniszczenia szafki). Nawet jedna nowa, praktyczna szafka w łazience może przemienić całe wnętrze na lepsze. Warto sprawdzić ofertę firmy Sanitec i dobrać szafkę podumywalkową do naszej łazienki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.