Bio Bidet – nie tylko do małych łazienek

Choć bidet nie stanowi już dla większości z nas egzotycznej nowinki, wyposażanie łazienki w bidet nadal należy u Polaków do rzadkości. Brak miejsca i dodatkowe koszty spowodowały, że bidet jest traktowany jako zbędny luksus, tymczasem nowoczesne technologie pozwalają dziś na zamontowanie tego urządzenia niedużym kosztem i pomimo braku dużej ilości wolnego miejsca. Czas zmienić nasze spojrzenie na bidet, zwłaszcza, że urządzenie może być naprawdę praktyczne.

Deska, która myje

bio bidet
fot. practicalbathing.co.uk

Brak zainteresowania bidetami w naszych realiach nie może dziwić. Nie da się ukryć, że zamontowanie tradycyjnego bidetu w łazience wymaga sporej łazienki, a przy tym wiąże się z wydatkami. Jeśli jednak mimo braku miejsca nadal marzycie o bidecie w swojej łazience, jest rozwiązanie. Firma Bio Bidet opracowała alternatywę dla tradycyjnego bidetu – deskę myjącą, którą można zainstalować na misce wc. To sprytne urządzenie ma wiele zalet. Po pierwsze, bidet wreszcie staje się dostępny dla każdego. Bio bidet nie wymaga dodatkowej przestrzeni, a wybór uproszczonej wersji nie zrujnuje naszego portfela. Urządzenie, dzięki czterem programom umożliwia mycie wodą intymnych obszarów ciała, zgodnie z naszymi potrzebami i preferencjami. Do wyboru mamy m.in. mycie intymnych części ciała dla pań i suszenie ciepłym powietrzem. Nie mogło zabraknąć funkcji podgrzewania deski i wody. Montaż urządzenia jest prosty i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Wystarczą opisy, filmy i dane techniczne umieszczone na stronie internetowej producenta.

Czystość przede wszystkim

bio bidet
fot. alsforums.com

Jak wskazuje sama nazwa firmy, producent musiał także pomyśleć o rozwiązaniach przyjaznych naturze. Deski myjące w wersji bez zasilania prądem wykorzystują ciśnienie strumienia wody do wytworzenia potrzebnej energii. Urządzenie jest nie tylko komfortowe, ale także odporne na zarysowania i przebarwienia oraz posiadają mechanizm powolnego zamykania, który gwarantuje poczucie intymności i dyskrecję podczas użytkowania. Dla osób ceniących najwyższą higienę bez względu na warunki, ciekawym rozwiązaniem może być także deska turystyczna. Dzięki zasilaniu bateriami urządzenie jest przenośne, a łatwy i szybki montaż umożliwia zachowanie czystości w każdym miejscu.

Zdjęcie główne: www.biobidet.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.