Deski i nakładki sedesowe IntimSpa

Deski myjące to urządzenia, które doskonale wpisują się w aktualne trendy – zapewniają maksymalny komfort i higienę, a przy tym nie zajmują wiele miejsca i odznaczają się designerskim wyglądem. Oferta myjących nakładek na sedes powiększyła się o urządzenia IntimSpa, które oferują wiele dodatkowych funkcji.

Dlaczego nie bidet?

fot. intimspa.com

Mimo zmieniających się warunków, bidety w polskich łazienkach to wciąż rozwiązanie niedoceniane. Choć wiele uwagi poświęca się kwestiom związanym z podnoszeniem wygody użytkowania sanitariatów i utrzymywaniem higienicznej czystości w łazience, nadal stosunkowo mało osób decyduje się na zamontowanie tego niezwykle praktycznego urządzenia. Być może przyczyna tkwi w zbyt małej ilości wolnego miejsca w łazienkach, które często są typowymi łazienkami blokowymi? A może decydujące okazują się względy ekonomiczne? W obu przypadkach rozwiązaniem problemu może być montaż deski myjącej. W ostatnim czasie na rynku szybko przybywa modeli z wieloma ciekawymi funkcjami, które cieszą się zainteresowaniem wśród polskich klientów.

Dla higieny ciała i wnętrza łazienki

fot. intimspa.com

W ofercie tego typu urządzeń wyróżniają się produkty marki IntimSpa, do których należą deski i nakładki sedesowe do higieny intymnej. Ich najważniejsze zalety to m.in. prosty montaż – wszystkie elementy dostępne są w zestawie oraz funkcjonalność – dzięki bogatemu wyposażeniu pomagają optymalnie zadbać o higienę ciała i wnętrza łazienki. Do desek myjących IntimSpa dołączony jest mieszacz lub zawór oraz rączka bidetowa i wąż. Można je wykorzystać zarówno do mycia po skorzystaniu z toalety, jak i precyzyjnego wyczyszczenia miski, napełnienia wiadra itp. Rozwiązanie stworzone ściśle z myślą o higienie ciała to przede wszystkim dwie dysze – ogólna i damska, z możliwością regulacji temperatury oraz możliwość delikatnego masażu wodą. Urządzenie IntimSpa są przy tym bardzo łatwe w czyszczeniu, dzięki funkcji automatycznego czyszczenia dysz i zastosowaniu materiałów o właściwościach antybakteryjnych. Warto dodać, że nie zastosowano w nich elektryczności i elektroniki, co sprawia, że są niezawodne i bezawaryjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.