Brodzik prysznicowy do łazienki

Współczesne łazienki to przeważnie niewielkie pomieszczenia, w których nie ma zbyt wiele miejsca na umieszczenie wanny – w takich przypadkach rozwiązaniem o wiele korzystniejszym i bardziej ergonomicznym jest instalacja w pomieszczeniu prysznica. Zdarza się jednak, iż prysznic jest naszym pierwszym wyborem, np. ze względu na to, iż lepiej odpowiada naszemu dynamicznemu trybowi życia.


Brodzik prysznicowy – pomysły i rozwiązania
W gamie produktów Sanitec znajdziemy szeroki wybór brodzików prysznicowych, zarówno głębszych, jak i płytszych, co daje możliwość aranżacji łazienki na rozmaite sposoby oraz przystosowanie jej do różnego rodzaju potrzeb użytkowników. Brodziki nieco głębsze mogą okazać się znacznie bardziej przydatne dla rodzin z małymi dziećmi (choć, oczywiście, nie tylko), podczas gdy brodziki płytkie to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują skorzystać z tego rodzaju sanitariatu możliwie szybko, po to, by wieczorem odświeżyć się po wymagającym dniu w pracy albo z rana nabrać sił przed nadchodzącymi wyzwaniami. Wybór brodzika prysznicowego może mieć związek także z obecnie dominującymi trendami w aranżacji wnętrz – brodziki nieco głębsze mogłyby nadać naszej łazience charakter bardziej tradycyjny, podczas gdy te płytsze to cecha charakterystyczna łazienek urządzonych w zgodzie z obecnymi tendencjami.

 


Umieszczenie w łazience prysznica to także dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na oszczędności wody – zachowanie równowagi w budżecie domowym staje się prostsze, gdy mamy do dyspozycji najwyższej jakości prysznic, niż np. obszerną wannę, której użytkowanie może przyczyniać się do pochłaniania nadmiernej ilości wody.
Brodzik prysznicowy Sanitec – rozwiązania dla bezpieczeństwa i komfortu
Marka Sanitec oferuje akrylowe brodziki prysznicowe z rozmaitymi dodatkowymi funkcjami, m.in. z powłoką AntiSlide (bezpieczeństwo i ochrona przed poślizgiem). Możliwy jest wybór brodzików w rozmaitych kształtach, np. na planie trójkątnym (półokrągłe) czy kwadratowych. W ofercie dostępne są także praktyczne zestawy montażowe i wsporniki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.