Doskonale dopasowane brodziki Subway Infinity Villeroy&Boch

Mimo dużego wyboru brodzików, idealne dopasowanie pod względem kształtu, rozmiaru i koloru bywa niełatwym zadaniem, zwłaszcza w nietypowych pomieszczeniach. Brodziki Subway Infinity świetnie sprawdzą się w każdych warunkach, a dzięki szerokiej ofercie w opcji ViPrint wzorów będą niesamowitą ozdobą łazienki.

Bez przeszkód w montażu

fot. villeroy-boch.pl

Nowy, docinany brodzik marki Villeroy&Boch został stworzony z myślą o zapewnieniu optymalnego dopasowania, niezależnie od warunków i istniejących przeszkód, takich jak słup czy wnęka. Niewątpliwie ogromną zaletą modelu Subway Infinity jest możliwość wyboru jednego z 20 atrakcyjnych dekorów, pogrupowanych na kilka wersji stylistycznych. Jakie są najważniejsze cechy brodzików nagrodzonych w 2016 roku, prestiżową nagrodą Red Dot Award?

Dopaspwane co do milimetra
Brodziki Subway Infinity zapewniają pełna swobodę w aranżacji i realizowaniu indywidualnej wizji łazienki. Można je docinanać na życzenie klienta w zakresie od 1600 x 1000 do 800 x 750 mm, z dokładnością co do milimetra. Brodziki dają możliwość montażu na 3 sposoby: na równi z powierzchnią podłogi, na płytkach lub na cokole. Swoje unikatowe właściwości zawdzięczają połączeniu ceramiki i nowoczesnego kwarylu – unikalnego materiału opracowanego przez specjalistów Villeroy&Boch, łączącego wytrzymałość naturalnego kwarcu i łatwych w formowaniu żywic akrylowych. Ważną zaletą Subway Infinity jest ich bezpieczeństwo – są dostępne w dwóch odcieniach kolorystycznych: White Alpine z klasą antypoślizgowości A (PN12) oraz Ardoise i Taupe z klasą antypoślizgowości B (PN18).

fot. pro.villeroy-boch.com

ViPrint – 20 wzorów do wyboru, antypośligowa powierzchnia
Gratką dla miłośników designerskich unikatów jest możliwość wyboru dekoru ViPrint z klasą antypoślizgowości A (PN12). Dzięki nowoczesnej technice nadruku, brodzik Subway Infinity można ozdobić jednym z 20 wzorów, który pomoże nadać łazience wyjątkowy i oryginalny wygląd. Do wyboru mamy dekory inspirowane naturą – o strukturze drewna, kamienia, mieniące się odcieniami wody, nawiązujące do wzorów znanych z zabytkowej architektury, geometryczne, tworzące wrażenie głębi, a także harmonijne i klasyczne wzory, pasujące do każdego nowoczesnego i wysmakowanego wnętrza.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.