Laufen Solutions – nowe brodziki z Marbondu

W sprzedaży pojawiła się kolejna seria brodzików z nowoczesnego konglomeratu. Innowacyjne połączenie naturalnych minerałów i żywic tym razem wykorzystała firma Laufen.

fot. laufen.co.uk

Materiał pełen zalet
Konglomerat to materiał, który niedawno dołączył do najczęściej stosowanych w produkcji brodzików. Posiada kilka cech, które dają mu zdecydowaną przewagę nad stalą i akrylem. Po pierwsze, jest niezwykle trwały i wytrzymały, dzięki zastosowaniu naturalnych minerałów. Brodziki z konglomeratu są odporne na powstawanie odprysków, zarysowań i wszelkiego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Po drugie, świetnie się prezentują. Dzieje się tak za sprawą dodatku tworzyw sztucznych i substancji nadających połysk. Lśniący, minimalistyczny brodzik z konglomeratu będzie świetnie pasował do nowoczesnej, designerskiej łazienki. Kolejnym atutem tego typu brodzików są właściwości jej powierzchni – jest bardzo gładka, a tym samym miła i przyjemna w dotyku oraz łatwa w czyszczeniu. Oczywiście, brodziki z konglomeratu mają wady, a właściwie jedną – jest to stosunkowo wysoka cena.

Idealnie gładkie, higieniczne i bezpieczne brodziki z Marbondu

fot. laufen.pl

Oferta brodzików z konglomeratu jest już dość szeroka i stale się powiększa. Ostatnio dołączyła do niej seria Laufen Solutions, wykonana z materiału Marbond, opracowanego przez specjalistów marki Laufen. Marbond powstał z połączenia naturalnych minerałów i żywic. Posiada wszelkie zalety tworzyw konglomeratowych – jest gładki, lśniący i miły w dotyku, umożliwia bardzo proste czyszczenie, dzięki czemu brodzik można łatwo utrzymać w higienicznej czystości, a do tego posiada bezpieczną warstwę antypoślizgową. Brodziki z Marbondu są bardzo odporne na uszkodzenia, jednak gdyby się zdarzyły, w sprzedaży dostępny jest praktyczny zestaw naprawczy.
Technologia Marbond umożliwia tworzenie unikalnych form, dlatego nowe brodziki Laufen można zamówić w wersji na wymiar, z estetycznie wykończonymi krawędziami. Dostępne są w kolorach białym i piaskowym.

Zdjęcie główne: www.laufen.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.