Natryski bezbrodzikowe Geberit – łatwy dostęp, swoboda aranżacji

Dyskretne, estetyczne i łatwe w aranżacji natryski bezbrodzikowe to bardzo praktyczne i chętnie wybierane rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w każdej łazience, niezależnie od jej stylu.

Alternatywa dla brodzika
Dla większości z nas kabina prysznicowa kojarzy się nierozerwalnie z brodzikiem, dla bardziej obeznanych z aktualnymi trendami, brodzikiem płaskim, wykorzystywanym w kabinach typu walk-in. Alternatywą dla modnych, płaskich brodzików są natryski bezbrodzikowe, które można znaleźć w ofercie renomowanej marki Geberit. Dlaczego brak brodzika może być lepszy od tradycyjnego zestawu – kabiny z brodzikiem?

fot. geberit.pl

Do każdej łazienki
Po pierwsze, panele w kabinie prysznicowej są ponadczasowe, uniwersalne i pasują do każdego wnętrza. Półmatowy, biały panel Geberit Setapleno zrównany z podłogą, nie rzuca się w oczy, jest dyskretny i elegancki. Sprawdzi się w każdej łazience, minimalistycznej, rodzinnej i pełnej dekoracji.

Komfortowe i przyjazne
Drugą bardzo ważną zaletą tego typu rozwiązań, którą widać w produktach Geberit, jest przyjemność i komfort użytkowania. Panele wykonane z kompozytu są przyjemne w dotyku, ciepłe i gładkie. Ponadto ich nieporowata, jedwabista struktura odznacza się właściwościami antypoślizgowymi, co wraz z brakiem przeszkód w postaci wysokich progów brodzika, zapewnia doskonałe warunki dla osób mających trudności z poruszaniem się i małych dzieci.

fot. geberit.pl

Łatwe do utrzymania w czystości
Ważną zaletą natrysków bezbrodzikowych jest także łatwość utrzymania ich w czystości i higiena. Odpływ, który znajduje się z boku zapewnia dużo większą przestrzeń bez gromadzenia wody, a brak krawędzi w obszarze odpływu uniemożliwia gromadzenie się zanieczyszczeń. Dbanie o czystość dodatkowo ułatwia praktyczny, wyjmowany koszyczek.

Uproszczony montaż
Warto także wspomnieć o łatwości montażu paneli natryskowych Geberit. Odbywa się on za pomocą kliknięcia, a do instalacji wystarczy od czterech do sześciu stóp ramy prysznicowej. Ilość elementów montażowych jest ograniczona do minimum – większość z nich jest wmontowana na etapie produkcji jak choćby folia uszczelniająca, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.