Natryski bezbrodzikowe Geberit – łatwy dostęp, swoboda aranżacji

Dyskretne, estetyczne i łatwe w aranżacji natryski bezbrodzikowe to bardzo praktyczne i chętnie wybierane rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w każdej łazience, niezależnie od jej stylu.

Alternatywa dla brodzika
Dla większości z nas kabina prysznicowa kojarzy się nierozerwalnie z brodzikiem, dla bardziej obeznanych z aktualnymi trendami, brodzikiem płaskim, wykorzystywanym w kabinach typu walk-in. Alternatywą dla modnych, płaskich brodzików są natryski bezbrodzikowe, które można znaleźć w ofercie renomowanej marki Geberit. Dlaczego brak brodzika może być lepszy od tradycyjnego zestawu – kabiny z brodzikiem?

fot. geberit.pl

Do każdej łazienki
Po pierwsze, panele w kabinie prysznicowej są ponadczasowe, uniwersalne i pasują do każdego wnętrza. Półmatowy, biały panel Geberit Setapleno zrównany z podłogą, nie rzuca się w oczy, jest dyskretny i elegancki. Sprawdzi się w każdej łazience, minimalistycznej, rodzinnej i pełnej dekoracji.

Komfortowe i przyjazne
Drugą bardzo ważną zaletą tego typu rozwiązań, którą widać w produktach Geberit, jest przyjemność i komfort użytkowania. Panele wykonane z kompozytu są przyjemne w dotyku, ciepłe i gładkie. Ponadto ich nieporowata, jedwabista struktura odznacza się właściwościami antypoślizgowymi, co wraz z brakiem przeszkód w postaci wysokich progów brodzika, zapewnia doskonałe warunki dla osób mających trudności z poruszaniem się i małych dzieci.

fot. geberit.pl

Łatwe do utrzymania w czystości
Ważną zaletą natrysków bezbrodzikowych jest także łatwość utrzymania ich w czystości i higiena. Odpływ, który znajduje się z boku zapewnia dużo większą przestrzeń bez gromadzenia wody, a brak krawędzi w obszarze odpływu uniemożliwia gromadzenie się zanieczyszczeń. Dbanie o czystość dodatkowo ułatwia praktyczny, wyjmowany koszyczek.

Uproszczony montaż
Warto także wspomnieć o łatwości montażu paneli natryskowych Geberit. Odbywa się on za pomocą kliknięcia, a do instalacji wystarczy od czterech do sześciu stóp ramy prysznicowej. Ilość elementów montażowych jest ograniczona do minimum – większość z nich jest wmontowana na etapie produkcji jak choćby folia uszczelniająca, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.