Płaskie brodziki Duravit – do zamontowania w każdej łazience

Brodziki płaskie mają wiele zalet, dzięki którym są coraz częściej wybierane przez polskich klientów. Niestety, ich montaż w remontowanych łazienkach może wymagać kucia lub podwyższania podłogi. Można tego uniknąć dzięki brodzikom Duravit, skonstruowanym tak, by można je było zamontować zarówno w nowej, jak i już istniejącej łazience.

Nie tylko do nowych łazienek

fot. duravit.in
fot. duravit.in

Wygoda, bezpieczeństwo, duże możliwości aranżacyjne i nowoczesny design – to chyba najważniejsze zalety płaskich brodzików. Planując zakup takiego produktu do łazienki warto najpierw wziąć pod uwagę wymagania techniczne. Większość płaskich brodzików doskonale nadaje się do nowo powstających łazienek, ponieważ ich montaż uwzględnia się już na etapie projektu. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku łazienek remontowanych, gdzie nierzadko konieczne jest wykonanie dodatkowych prac, takich jak kłucie czy podwyższanie posadzki. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być wybór jednego z płaskich brodzików marki Duravit: DuraPlan, P3 Comfort lub Stonetto. Ich ograniczone do minimum podłoże oraz mała głębokość umożliwiają montaż bezpośrednio na płytkach ceramicznych, na równi z górną krawędzią posadzki lub wbudowany do połowy posadzki. W każdej z tych opcji specjalna konstrukcja brodzika gwarantuje szczelną, bezpieczną zabudowę.

Bez ryzyka poślizgu

fot. archiexpo.com
fot. archiexpo.com

Oprócz łatwości montażu w każdych warunkach, brodziki Duravit można cenić za wysokiej jakości materiały. Tworzywa zastosowane do stworzenia każdego typu brodzika charakteryzują się szczególnymi właściwościami. DuroPlan został wykonany z akrylu, który zapewnia łatwe czyszczenie, P3 Comfort wyprodukowano z DuraSolid A® – naturalnego, antypoślizgowego materiału mineralnego, odpornego na uszkodzenia, a Stonetto wykonano z DuraSolid Q®, czyli matowego materiału przypominającego kamień, o wysokich właściwościach antypoślizgowych. Na życzenie klienta brodzik może być pokryty powłoką „Antislip”, dodatkowo zwiększającą bezpieczeństwo pod prysznicem. Do brodzików Duravit można także dobrać odpływy o odpowiednio dużej średnicy (90 mm), które zapewnią ochronę przed ewentualnym zalaniem łazienki.

Zdjęcie główne: www.forumfirm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.