Super płaska pokrywa KA 90 Kaldewei

Pokrywa syfonu wydaje się elementem niepozornym, jednak dzięki odpowiedniemu wykończeniu może całkowicie odmienić wygląd brodzika. Estetyka odpływu ma duże znaczenie zwłaszcza w brodzikach płaskich. Nowa oferta syfonów Kaldewei KA 90 z emaliowaną pokrywą doskonale nadaje się do szczególnie niskiej zabudowy.

Emaliowane pokrywy we wszystkich modelach

KA 90
fot. kaldewei.pl

Pierwsze emaliowane pokrywy Kaldewei pojawiły się na rynku już 10 lat temu. Wówczas były one zastosowane jedynie w wybranych modelach brodzików. Zmiana następiła dopiero po ubiegłorocznej prezentacji nowej armatury odpływowej na targach ISH 2015. Po tym wydarzeniu zdecydowano się na zastosowanie emaliowanych pokryw odpływów syfonów do wszystkich modeli powierzchni prysznicowych.

Super płaska zabudowa, szybki odpływ
Trezba przyznać, że możliwości jakie daje nowa emaliowana pokrywa Kaldewei robią wrażenie. Wysokość zabudwy z KA 90 wynosi zaledwie 61 mm, dzięki czemu może on konkurować z większością dostępnych na rynku odpływów liniowych. Tak niska zabudowa jest nie tylko estetyczna, ale także praktyczna, szczególnie w przypadkach konieczności wykorzystywania istniejącej wcześniej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Godna uwagi jest także wydajność produktu. W zależności od modelu, przepływ wody w KA 90 wynosi od 0,8 do 1,4 litra na sekundę, co oznacza szybki i bezpieczny odpływ wody z powierzchni brodzika. Syfon może być stosowany do wszystkich powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej o średnicy odpływu 90 mm.

KA 90
fot. kaldewei.pl

Bogaty wybór kolorów
Poza niską wysokością, kolejną zaletą nowego produktu Kaldewei jest jego materiałowa i stylistyczna spójność. W pełni emaliowana powierzchnia prysznicowej, zabudowana w płaszczyźnie podłogi doskonale odpowiada aktualnym trendom. Pokrywa KA 90 jest spójna z powierzchnią brodzika, niezależnie od tego czy syfon znajduje się w narożniku czy na środku brodzika. Dużą zaletą jest także fakt, że poza standardowymi kolorami ceramiki sanitarnej pokrywy są dostępne w bogatej matowej kolorystyce Coordinated Colours Collection, która umożliwia łączenie strefy prysznica z pozostałymi częściami łazienki.

Zdjęcie główne: www.instalacjebudowlane.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.