Kolory w łazience – najnowsze tendencje 2021

Kolor ma ogromne znaczenie przy urządzaniu każdego wnętrza w naszym domu, także w łazience – nawet niewielki detal w wybranym odcieniu może nadać wnętrzu nowy, interesujący charakter i wydobyć jego ukryty potencjał. Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz bazują na pracy z kolorem w procesie urządzania łazienki.

Czerń na topie
Łazienka urządzona na czarno brzmi jak opis sceny z horroru? – Słusznie, obecnie na topie jest gra akcentami kolorystycznymi utrzymanymi w różnych odcieniach czerni (czerń lekko szara lub bardzo intensywna, o powierzchni lśniącej lub matowej), a nie zmiana koloru w całym pomieszczeniu. Aby uzyskać ciekawe rezultaty wpisujące się w aktualne tendencje w łazienkowym designie wystarczy dobrać kilka detali, możliwie praktycznych, takich jak np. ramka do lustra, komplet dozowników i szafek łazienkowych (w połączeniu z przegrodami szuflady KOŁO Nova Pro Premium), grafika ścienna (np. tapeta łazienkowa) itp. Nawet drobne zmiany mogą przynieść ogromne rezultaty, a łazienka urządzona przy pomocy czarnych akcesoriów nabierze minimalistycznego charakteru.


Błękit i zieleń – powrót chłodnych kolorów
Oba te kolory, nieodłącznie związane z barwami morza, świetnie wpiszą się w wystrój łazienki, zarówno tradycyjnej, jak i bardziej nowoczesnej. Szeroka gama błękitów i zieleni (a także połączeń tych kolorów) daje ogromne możliwości odświeżenia wystroju. Można to uczynić za pomocą akcesoriów łazienkowych (dozowniki, pojemniki, wieszaki łazienkowe, rozmaite uchwyty), przedmiotów takich jak np. elementy oświetlenia czy ramy lustra, ale także w drodze większych zmian – tu z pomocą przyjdą kolorowe kafelki, mozaika łazienkowa, meble, sanitariaty. Kolory z chłodnej gamy – błękit, zieleń, morski, jak również czerń to barwy, dla których powinniśmy znaleźć miejsce w łazience, jeśli chcemy nadać wnętrzu bardziej charakter.


Inspirująca świeżość i porządek
Firma Sanitec oferuje szeroką gamę najwyższej jakości urządzeń łazienkowych wykonanych w zgodzie z najnowszymi tendencjami w designie łazienkowym.
Zadowalające efekty można uzyskać już za pomocą drobnych akcentów kolorystycznych, bez konieczności przeprowadzania gruntownej przemiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.