Lustra w nowoczesnej łazience

W łazience nie może brakować pięknego i praktycznego lustra, które ułatwi nam codzienne czynności higieniczne i kosmetyczne. Warto uzupełnić wystrój łazienki dodatkowymi światłami przy lustrze. Dodadzą one lekkości całemu pomieszczeniu i sprawią, że korzystanie z łazienki stanie się jeszcze wygodniejsze.

Podstawa łazienki w każdym stylu

Wybór lustra to indywidualna sprawa – może on być podyktowany naszymi potrzebami i gustem, ale również stylem, w jakim urządzona jest łazienka. W ofercie firmy Koło znajdziemy rozmaite modele luster łazienkowych do zawieszenia na ścianie, które doskonale dopasują się zarówno do nowocześnie urządzonych pomieszczeń, jak i do przestrzeni, w których dominują klasyczne akcenty. Nowoczesne prostokątne lustro z dobudowanymi płaskimi światłami LED na pewno ucieszy entuzjastów najnowszych trendów w designie. Lustra z serii KOŁO Traffic to wyszukane połączenie boków z lśniącego satynowanego aluminium, delikatnie zaokrąglonego na rogach kształtu i oświetlenia LED, które nadaje całemu meblowi lekkości. Dodatkowo lustro posiada zintegrowany włącznik. Nowoczesna i łagodna linia mebla sprawi, że najłatwiej będzie skomponować go z wyposażeniem utrzymanym w podobnym stylu, choć umieszczenie go w tradycyjnie urządzonej łazience również nie będzie błędem. Nieco odmienną propozycję stanowi lustro wiszące Rekord z oświetleniem, które wprowadzi do wnętrza lekki biały połysk. Może to stanowić świetne wsparcie w wykonywaniu różnych czynności kosmetycznych. Lustro tego typu nie posiada dobudowanego źródła światła, lecz skierowaną na zewnątrz zawieszoną górną lampkę w owalnym kształcie. Jest to mebel utrzymany w stylu znacznie prostszym i nadaje się on do niemal każdego rodzaju wnętrza. Opływowa żarówka dodaje uroku a podłużna prostokątna forma umożliwia przejrzenie się w ramach, które wydają się bardziej znajome i oczywiste. Jeszcze inne jest lustro wiszące z serii Twins o najbardziej surowej formie i specjalnej konstrukcji boków, w stylu industrialnym.

Oszczędność energii i przestrzeni
Lustro łazienkowe z oświetleniem, zwłaszcza wiszące to dodatkowe, punktowe źródło światła w pomieszczeniu oraz sposób oszczędne wykorzystanie miejsca. Wiszące lustro nie ogranicza swobody przemieszczania się po łazience, a dodatkowo umożliwia oszczędność energii elektrycznej – do oświetlenia łazienki możemy wybrać wyłącznie lustro, a główne światło zapalać tylko w razie większej potrzeby.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.