Lustra uchylne LEHNEN EVOLUTION

Wystrój nowoczesnej łazienki warto uzupełnić o praktyczne i ciekawe dodatki, które wpisują się w obecne trendy wnętrzarskie. Lustra uchylne LEHNEN EVOLUTION mogą w łatwy sposób odmienić wygląd łazienki, nadając jej nutę lekkości i finezji, bez zbytniego obciążania całego wnętrza lub wykorzystywania zbyt dużej ilości miejsca.


Wygoda i dodatkowe źródło światła
Lustra uchylne LEHNEN EVOLUTION to dodatek łazienkowy na start, jeśli planujemy dalszą przemianę wnętrza. Lustro nada łazience atmosfery świeżości i funkcjonalności zarazem. Ciekawe, nowoczesne wykończenie na pewno przypadnie do gustu miłośnikom trendów łazienkowych. Do lustra można także w dalszej kolejności dodać źródło światła, np. ścienną, zawieszaną lamę łazienkową. Niewielkie lustro, którym można sterować (możliwość zmiany kąta nachylenia to 0º – 22º) to przede wszystkim spore ułatwienie w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych. Taki mebel także doskonale wpisuje się w przyśpieszony współczesny tryb życia.
Lustra uchylne LEHNEN EVOLUTION dostępne są w wariantach o następujących parametrach:
1) Lustro lewe LEHNEN EVOLUTION posiada wymiary: 60 x 45 x 0,5 cm, grubość 5 mm. W komplecie znajduje się zestaw montażowy do ścian twardych z (cegły pełnej i betonu), a także uchwyt do regulacji kąta nachylenia. Materiał wykonania lustra LEHNEN EVOLUTION to stal nierdzewna o gładkiej matowej powierzchni.
2) Lustro prawe LEHNEN EVOLUTION posiada wymiary: 60 x 45 x 0,5 cm, grubość 5 mm. W komplecie znajduje się zestaw montażowy do ścian twardych z (cegły pełnej i betonu), a także uchwyt do regulacji kąta nachylenia. Materiał wykonania lustra LEHNEN EVOLUTION to stal nierdzewna o gładkiej matowej powierzchni.
Oto akcesoria, które można dobrać do lustra uchylnego LEHNEN EVOLUTION:
– PORĘCZ UCHYLNA LEHNEN EVOLUTION 85 CM, wykonana ze stali nierdzewnej, wyposażona w białą, gładką, twardą piankę PUR, z zestawem montażowym w komplecie;
– PORĘCZ PROSTA LEHNEN EVOLUTION 30 CM wykonana ze stali nierdzewnej, matowa z białymi elementami dekoracyjnymi.
Stylowy i funkcjonalny dodatek do wnętrza
Umieszczenie w łazience dodatkowego lustra sprawi, że łazienka zyska nowe źródło delikatnego oświetlenia (bez konieczności montowania dodatkowej lampy), a wykonywanie codziennych czynności higienicznych i kosmetycznych stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. Lustro to dodatek niewielki, ale dobry na początek – w ten sposób można zacząć przemianę całego wnętrza łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.