Grzejnik łazienkowy

Aranżacja łazienki wymaga instalacji różnego rodzaju przyrządów i przygotowania powierzchni na rozmaite sposoby. Wlicza się w to także ogrzewanie pomieszczenia – ważnym uzupełnieniem pomieszczenia jest także zestaw przyrządów grzewczych, np. popularnych i często spotykanych w łazienkach grzejników wykonanych z nagrzewających się rurek przewodzących ciepłą wodę.


Grzejniki-drabinka – uzupełnienie współczesnej łazienki
Wyposażenie łazienki we współczesnym stylu o grzejnik w kształcie drabinki to bardzo dobre rozwiązanie umożliwiające znaczną oszczędność miejsca na ograniczonej powierzchni (co dosyć częste we współczesnym budownictwie, w których na łazienkę przeważnie przeznaczone są raczej niewielkie pokoiki), a zarazem wprowadzenie do pomieszczenia estetycznie wyszukanego, ciekawego i praktycznego przedmiotu, który służyć może jednocześnie za grzejnik i suszarkę. Grzejnik-drabinka to zarazem urządzenie wprowadzające do wnętrza akcent lekkości i świeżości oraz nutę stylu współczesnego. Białe rurki dostarczające do pomieszczenia ciepło wydają się o wiele lżejsze od mocowanego z reguły u dołu ściany kaloryfera w starym stylu. Tego rodzaju współczesnego typu urządzenia grzewcze mogą być umocowane także w inny sposób – nie ma konieczności ograniczania się, tak jak w przypadku dawnych kaloryferów, do mocowania przyrządu w dolnej części ściany, niewiele powyżej powierzchni podłogi. Przeciwnie, nowoczesne i lekkie grzejniki w kształcie drabinek dają znacznie większe możliwości aranżacji wnętrza od tradycyjnych przyrządów do ogrzewania pomieszczenia (jak wspomniane już nieco ciężkie kaloryfery), nie odbierając przy tym w żadnym stopniu możliwości skutecznego ogrzania łazienki. W ofercie sklepu z produktami przeznaczonymi do wystroju łazienek Sanitec znajdziemy wiele ciekawych propozycji związanych z tymi przyrządami grzewczymi.


Grzejnik we współczesnej łazience
Ogrzewanie łazienki to kluczowa kwestia w okresie jesiennym, zimowym i wiosennym – trudno wyobrazić sobie komfortowe korzystanie z łazienki bez uprzedniego przygotowania temperatury w tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.