Czarne kabiny prysznicowe Gird Riho

Zawsze modna, klasyczna, pasująca do wszystkiego – te określenia czerni przez długo czas odnosiły się wyłącznie do mody, jednak teraz czarne dodatki, meble, wyposażenie, ściany zadomowiły się się we wnętrzach, także w łazienkach.

fot. riho.cz

Czarne dodatki w aranżacjach wnętrz wytrwale szturmowały gusta klientów, aż stały się jednym z głównych kolorystycznych trendów. Czerń dotarła także do łazienek, gdzie klasyczna biel, beże i szarości od dawna ustępują miejsca ekstrawaganckim rozwiązaniom kolorystycznym. Trzeba przyznać, że czarne elementy w łazience nie od razu były przyjęte entuzjastycznie. W końcu jest to pomieszczenie stosunkowo nieduże, które często staramy się optycznie powiększyć za pomocą jasnych barw, poza tym czerń nie do końca pasuje do rodzinnej, przytulnej łazienki, ani zacisznego domowego spa. Rzeczywiście, kolor czarny nie będzie odpowiedni do każdego wnętrza, za to znakomicie prezentuje się w łazienkach w stylu industrialnym, loftów, a także łazienek o minimalistycznym, miejskim charakterze.

W ten trend wpisuje się produkt marki Riho Polska – czarne kabiny prysznicowe Gird. W skąłd serii wchodzą: drzwi do wnęki, kabiny prostokątne, kabiny typu walk-in i dostępne od maja 2019 roku parawany nawannowe. Kabiny o czarnych matowych profilach wyglądają dość niezwykle, zwłaszcza w opcji z więcej niż jedną ścianką. Wyrazisty wygląd zawdzięczają nie tylko kolorowi, ale także mocowaniu po zewnętrznej stronie szkła, odkrytym wspornikom i śrubom. Całość jest całkowicie bezpieczna, co potwierdza certyfikat CE. Kabiny Gird zostały wykonane z hartowanego szkła 6 mm, pokrytego powłoką zapobiegającą powstawaniu zacieków, osadów z mydła i kamienia.

Ważną zaletą kabin Gird są także ich funkcjonalne i wszechstronne drzwi. W zależności od preferencji drzwi można zamontować po prawej lub po lewej stronie. Istnieje możliwość otwierania kabiny zarówno do środka, jak i na zewnątrz. Dla większej wygody użytkowania, drzwi zostały wyposażone w mechanizm unoszący i listwę magnetyczna dla cichego domykania.

Zdjęcie główne: www.livit-riho.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.