Deante Hiacynt – nowoczesny system zabudowy strefy prysznica

Szklane ścianki i przesuwne drzwi, które można łączyć wedle własnego upodobania – tak wyglądają nowoczesne rozwiązania do zagospodarowania strefy prysznicowej. Jednym z nich jest system Hiacynt marki Deante.

fot. deante.pl

Nowoczesne kabiny prysznicowe – na co zwracać uwagę?
W dzisiejszych czasach w produktach służących do urządzania wnętrz, design, funkcjonalność, indywidualne dopasowanie i łatwość montażu są najbardziej poszukiwanymi cechami. W meblach i ceramice łazienkowej liczy się coś więcej – jakość i zastosowanie nowoczesnych technologii. Ważne jest, aby umywalki, miski wc, wanny i kabiny prysznicowe nie tylko świetnie wyglądały, ale także przetrwały długie lata intensywnej eksploatacji. Właśnie dlatego, kupując modne kabiny prysznicowe składające się z prostych ścianek, łączonych przez prawie niewidoczne elementy konstrukcyjne, bardziej niż przy innych elementach wyposażenia warto zwracać na jakość kabiny i sprytne rozwiązania technologiczne. Dobrym przykładem tego typu produktu jest system Hiacynt marki Deante.

Prosty system zabudowy do każdej łazienki
Hiacynt to system elementów do zabudowania strefy prysznicowej, składający się ze ścianek i drzwi przesuwanych, które można dokupować i łączyć według własnego pomysłu. Istnieje co najmniej kilka opcji zabudowy: drzwi we wnęce, z jedną lub dwoma ściankami. Duży wybór wymiarów ścianek i drzwi sprawia, że Hiacynt znajdzie zastosowanie w niemal każdej łazience. Prostota konstrukcji nie tylko ułatwia montaż systemy Hiacynt, to także ważna cecha nowoczesnego designu, dzięki której produkt Deante stanowi modną, minimalistyczną część wystroju łazienki.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania
Producent zadbał także o jakość wykonania i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Hiacynt został wykonany z bezpiecznego szkła hartowanego 8 mm. Dzięki specjalnej technologii, dziwi otwierają się stabilnie i wygodnie, a uszczelka w kształcie litery V zapewnia ciche i szczelne domykanie. Szkło zastosowane w kabinie jest pokryte powłoką Active Cover, która odpycha zabrudzenia i wodę, zapobiegając powstawaniu zacieków i osadów. Wraz z łatwym dostępem do prowadnic drzwi, daje to możliwość łatwego i wygodnego sprzątania.

Zdjęcie główne: www.deante.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.