Elegancka i wszechstronna kabina Pega Kermi

Kabina prysznicowa Pega marki Kermi to wysoce estetyczny produkt łazienkowy, który oprócz pięknego wyglądu ma jeszcze jedną, niezwykle ważną cechę – pozwala na optymalne dopasowanie do potrzeb użytkowników.

Jedna kabina, wiele wariantów
Kabinę Pega z czystym sumieniem można określić kabiną XXI wieku. Pega łączy nowoczesne wzornictwo i jakość wykonania z wieloma możliwościami konstrukcji i montażu, dopasowanymi do potrzeb użytkowników. Do wyboru są warianty z drzwiami wahadłowymi i przesuwanymi, z różnymi, wygodnymi szerokościami wejścia. Kabina może posiadać próg, ale możliwe jest także stworzenie modnej kabiny typu walk-in.

fot. kermi.pl

Odpowiednia dla wysokich osób
Na tle innych, oferta nowych kabin marki Kermi wyróżniają seryjne wysokości: 1850 i 2000 mm (kabiny walk-in), 1600 mm (dla ściany bocznej, skróconej) oraz 1500 mm dla parawanów nawannowych. Są to wymiary idealne dla wysokich osób, które wreszcie mogą wybrać kabinę umożliwiającą wygodny i bezproblemowy prysznic.

Elegancki wygląd i subtelne, lakierowane profile
Pega w każdej wersji wygląda bardzo elegancko i subtelnie, dzięki delikatnie wyglądającymi uchwytom i profilom, potęgującymi wrażenie czystej tafli szkła. Eloksalowane profile aluminiowe są dostępne w kolorze srebro wysoki połysk, istnieje możliwość ich lakierowania (usługa KermiEXTRA).

Praktyczne i pomysłowe funkcje
Kabiny Pega zostały wyposażone w innowacyjne i bardzo pomysłowe funkcje, np. delikatne podnoszenie się drzwi podczas otwierania i niemal niezauważalne opadanie przy zamykaniu, w celu uniknięcia otarć o drobne nierówności podłogi, a także mechanizm windowy, który umożliwia regulację w każdym kierunku, ułatwiając pracę drzwi wahadłowych i ich łagodne, płynne domykanie. Wszystkie modele można zamontować z progiem zwiększającym szczelność, a ich pola stałe i ścianki boczne posiadają eleganckie stabilizatory.

fot. kermi.pl

Niemiecka jakość
Wysoką jakość produktów niemieckiego producenta potwierdzają normy EN 14428 (CE) oraz PPP 53005 (TÜV / GS). Ponadto kabiny Pega posiadają gwarancję dostępności części zamiennych przez 20 lat po wycofaniu modelu z produkcji.

Zdjęcie główne: www.kermi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.