Essenza New PTJ – pięciokątna kabina do małej łazienki

Urządzając małą łazienkę z kabiną prysznicową, stajemy przed nie lada wyzwaniem – znalezieniem kabiny, która umożliwi wygodne użytkowanie, a jednocześnie będzie zajmować jak najmniej miejsca. Jak to pogodzić? Jednym z rozwiązań może być nowa pięciokątna kabina prysznicowa Essenza New PTJ firmy Radaway.

Idealnie dopasowana

fot. radaway.pl
fot. radaway.pl

Urządzenie łazienki o niewielkim metrażu nie jest proste,w końcu muszą się w niej zmieścić nie tylko sanitariaty, ale także meble i pralka. Oczywiście, nie może w niej zabraknąć miejsca na swobodne poruszanie. Stojącym przed takim dylematem z pomocą przychodzą specjalne rozwiązania dedykowane małym łazienkom, jednym z nich jest kabina z popularnej serii marki Radaway Essenza New PTJ w nowej pięciokątnej odsłonie. Kształt kabiny umożliwia bezproblemowe zagospodarowanie przestrzeni – obok niej można umieścić pralkę, szafkę, półki na ręczniki. Udoskonalona Essenza została wyposażona w dodatkowe funkcje i mechanizmy, dzięki którym użytkowanie kabiny jest bardziej wygodne i bezpieczne.

Bezproblemowe użytkowanie, nowy design
Otwierane na zewnątrz drzwi oraz ściany kabiny zostały wykonane z hartowanego 6 mm szkła, zapewniającego bezpieczeństwo. Drzwi posiadają mechanizm unoszenia i opuszczania, który gwarantuje cichą pracę i zabezpiecza przed niszczeniem uszczelek. Jak przystało na nowoczesny produkt, w Essenza nie zabrakło rozwiązań pomagających w utrzymaniu czystości. Powłoka Easy Clean zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, w tym trudnych do usunięcia osadów. Na życzenia klienta szkło można pokryć dożywotnią powłoką ShowerGuard. W czyszczeniu kabiny z pewnością pomogą także zawiasy zlicowane z tafla szkła. Nie tylko małe rozmiary łazienki nie są przeszkodą dla nowej kabiny Radaway – dzięki opcji niwelacji krzywizn do 15 mm, można ją zamontować nawet w pomieszczeniach o nierównych ścianach.

Essenza New PTJ to także nowy design. Eleganckie chromowane detale i opcja Chrome+, charakteryzująca się większym połyskiem profili oraz możliwość wyboru koloru szkła, sprawiają że nowa kabina marki Radaway doskonale sprawdzi się w niewielkich, ale nowocześnie urządzonych łazienkach.

Zdjęcie główne: www.designiwnetrze.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.