Fabrika Excellent – prysznic w industrialnym stylu

Jak urządzić strefę prysznicową w lofcie? Albo wprowadzić industrialny klimat do klasycznej łazienki? Nowa seria kabin marki Excellent daje gotowe rozwiązanie.Poprzemysłowy styl w nowoczesnym wydaniu

fot. excellent.com.pl

Styl industrialny we wnętrzach cieszy się sporym zainteresowaniem, choć trzeba przyznać, że nie jest odpowiedni dla każdego. Mieszkanie w lofcie i wyposażenie nawiązujące do pomieszczeń dawnych fabryk i miejsc związanych z przemysłem, odznaczają się specyficznym, surowym klimatem. Pomieszczenia tego typu trudno nazwać przytulnymi, ale nie da im się odmówić elegancji i oryginalności. Kto marzy o urządzeniu swoich czterech kątów stylistyce industrialnej ma do dyspozycji całkiem sporo elementów wyposażenia, w tym przeznaczonych do łazienki.

Fabrika Excellent – czarne szprosy i profile w kabinie walk-in
Jedną z najnowszych kolekcji kabin prysznicowych w stylu poprzemysłowym jest Fabrika marki Excellent. Już sama nazwa nie pozostawia wątpliwości, skąd zaczerpnięto inspiracje do stworzenia te serii produktów. Fabrika to zestaw ścianek i elementów mocujących do kabin typu walk-in, składający się ze ścianek wykonanych z hartowanego szkła i aluminiowych profili i szprosów w kolorze czarnym mat. Czarne profile i szprosy to najbardziej charakterystyczne elementy tego modelu. Tworzą elegancki, a zarazem mocny akcent, który wizualnie porządkuje przestrzeń łazienki.

fot. excellent.com.pl

Funkcjonalność i solidna konstrukcja
Fabrika to także solidna konstrukcja, odpowiednia nawet dla osób mających trudności z poruszaniem lub niepełnosprawnych. Ścianka opiera się na wsporniku (maksymalna długość 980 mm), który można dowolnie dociąć, dopasowując cały układ do swoich potrzeb. Hartowane szkło o grubości 6 mm pokrywa powłoka Clean Control, zapobiegająca powstawaniu osadów i ułatwiająca czyszczenie. Dostępne wymiary ścianek to: 100x 200cm lub 120 x 200 cm.

Zdjęcie główne: www.excellent.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.