Funkcjonalna kabina prysznicowa Metis Glass 1989

Innowacyjność to jedna z naczelnych zasad wyznawanych przez włoską markę Glass 1989. Myślę, że wszyscy znawcy rynku łazienek dorzuciliby jeszcze jedną cechę produktów tej firmy – wyróżniający, niepowtarzalny styl. Niemal każdy produkt wychodzący z fabryki Glass 1989 zajmuje mocną pozycję w swoim segmencie. Zapewne nie inaczej stanie się z multifunkcyjną kabiną prysznicową Metis.

fot. metis.com

Kabina Metis to wielozadaniowy produkt o stabilnej konstrukcji i modnym designie. Tym razem projektanci marki Glass 1989 skupili się nie tyle na wyglądzie kabiny, ile na jej funkcjach. Jak do tej pory, to chyba jedyna kabina, która łączy tak wiele dodatkowych rozwiązań z zakresu SPA. Użytkownik Metis podczas prysznica będzie mógł cieszyć się urokami aromaterapii. Kabina jest oferowana z dozownikiem aromatów, dzięki czemu jej wnętrze można wypełnić swoim ulubionym zapachem lub aromatem o działaniu relaksującym, energetyzującym, uspokajającym. Zapach rozprzestrzenia się lepiej dzięki zastosowaniu generatora pary. W tym miejscu warto powiedzieć nieco więcej o zaletach kąpieli parowych.

Relaks z chmurze zmikronizowanej pary ma wiele właściwości leczniczych. Wilgoć, która wnika do ciała wraz z oddechem pobudza przysadkę mózgową, odpowiadającą za regulację hormonalną organizmu. Dzięki kąpieli w parze znikają lub zmniejszają się dolegliwości związane m.in. z nerwicą, bezsennością, bólem żołądka. Para bardzo dobrze wpływa na stan skóry, która staje się bardziej elastyczna, napięta. Ciepła para wodna to także sposób na rozluźnienie napiętych mięśni.

fot. metis.com

To jednak nie wszystkie funkcje kabiny Metis. Oprócz pary i przyjemnych aromatów, dostępna jest także funkcja chromoterapii – terapii barwami. Już starożytni medycy wiedzieli, że podobnie jak aromaty, tak i barwy stymulują samopoczucie i funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Sesje dla ciała i ducha w kabinie Metis dopełni muzyka, której można słuchać w za pomocą zestawu audio bluetooth. Dodatkowe akcesoria do kabiny, zwiększające komfort użytkowania to: siedzisko HardLite w kolorze białym, regulowane nóżki z matową, biała opaska na tacę.

Zdjęcie główne: www.glass189.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.