Kabina czysta i bezpieczna

każdej łazience znajdują się miejsca, które trudno utrzymać w nieskazitelnym stanie. Higieniczna czystość jest ważna zwłaszcza w obrębie często używanych urządzeń, takich jak kabiny prysznicowe, które nierzadko pełne są różnego rodzaju zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Kabina prysznicowa Koło Ultra jest wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym czyszczenie kabiny staje się znacznie prostsze i wygodniejsze.

Kabina prysznicowa Koło Ultra
Kabina prysznicowa Koło Ultra

Choć na pierwszy rzut oka mogłoby wydawać się, że kabina prysznicowa nie jest skomplikowaną konstrukcją, a jej czyszczenie nie należy do trudności, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Kamień, osad, zacieki na szybach, kurz, brud oraz resztki kosmetyków zbierające się w rolkach prowadzących drzwi, niejedną panią domu doprowadzają do szaleństwa. Dotarcie do tych obszarów jest niewygodne, ale często także niemożliwe. Tymczasem zbierający się latami brud to miejsce gromadzenia niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów.

Kabina prysznicowa Ultra marki Koło została zaprojektowana tak, aby jej użytkowanie oraz czyszczenie było maksymalnie komfortowe i bezpieczne. Specjalne szkło z powłoką zapobiegającą powstawaniu zacieków oraz zamknięte profile ograniczają możliwość gromadzenia się zabrudzeń. Osłona górnych profili chroni je przed kurzem oraz sprawia, że woda spływa wyłącznie po ścince kabiny. Przesuwne drzwi przemieszczają się dzięki magnesom neodymowym, a system Push2Clean umożliwia dotarcie do miejsc styku kabiny z brodzikiem. Dzięki tym rozwiązaniom kabina jest pozbawiona miejsc, których nie się doczyścić, a utrzymanie jej w czystości nie wymaga większego wysiłku.

Kolejna ważną zaletą kabiny prysznicowej Ultra jest jej bezpieczeństwo. Zastosowane w niej szkło ScreenGuard, dzięki wykorzystaniu technologii znanej z szyb samochodowych, jest niezwykle wytrzymałe i mocne. Nawet w przypadku uderzenia twardym przedmiotem, drzwi nie rozpadają się na kawałki, a w razie uszkodzenia szkło nie kruszy się, dzięki zemu nie ma ryzyka skaleczenia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zapewniającym higienę i bezpieczeństwo, kabina Ultra Koło to urządzenie idealne dla rodzin z dziećmi.

źródło zdjęcia: www.kolo.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.