Kabina Matrix Ravak – luksus w małej łazience

Na rynek właśnie wchodzi nowa seria kabin prysznicowych marki Ravak. Matrix jest praktycznym, a zarazem eleganckim rozwiązaniem przestrzeni prysznicowej, wykorzystującym system przesuwny. Serię charakteryzują wyselekcjonowane materiały, nowoczesny mechanizm przesuwu i brak zbędnych elementów, zapewniający wyważony i gustowny design.

Solidna konstrukcja, najlepsze materiały

Ravak Matrix
fot. infoarchitektura.pl

Serię kabin Matrix należy zaliczyć do produktów z wyższej półki, dopasowanej do potrzeb posiadaczy mniejszych łazienek. Kabina składa się z drzwi przesuwnych i konstrukcji stworzonej z materiałów najwyższej jakości – aluminium, metalowych elementów łączących i elementów nośnych w wykończeniu chrom. W profilach znajduje się 8 milimetrowe bezpieczne szkło hydrofobowe z powłoką AntiCalc, chroniącą przed osadami z kamienia wodnego. Specjalnie stworzony system przesuwny opiera się na działaniu kółeczek z 20 mm, bezobsługowymi łożyskami ze stali nierdzewnej, poruszających się w rowkach. Mechanizm jest cichy, uniemożliwia zakleszczenie. Bezgłośne i płynne przesuwanie, bez zacinania gwarantuje komfortowe i bezproblemowe korzystanie z prysznica.

Polecana do małych łazienek

Ravak Matrix
fot. infoarchitektura.pl

Kabina Matrix polecana jest do niewielkich pomieszczeń, gdyż dzięki swojej konstrukcji nie zabiera wiele miejsca. Proste linie i kształt równoległoboku pozwalają zachować przestrzeń w łazience, a brak dolnego profilu, zastąpionego przez delikatną listę progową z elementem prowadzącym nie tylko nadaje lekkości, ale także pozwala skupić się na wyglądzie płytek ceramicznych. Design kabiny w dyskretny i wysmakowany sposób podkreśla górny i boczny profil. Atutem nowych kabin Ravak jest także to, że nie powodują skapywania wody na podłogę, w przeciwieństwie do modnych ostatnio kabin z drzwiami otwieranymi. Elegancki wygląd kabiny Matrix podkreśla także nierdzewny odpływ liniowy dostępny w różnych rozmiarach i wariantach, zapewniający doskonałe i łatwe czyszczenie całego odpływu aż do rury kanalizacyjnej.
Produkt dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych profilu, w wersji kwadratowej lub prostokątnej ze ścianką stałą lub drzwi do wnęki.

Źródło: www.ravak.pl
Zdjęcie główne: www.ravak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.