Kabina prysznicowa Koło Ultra – czysto i bezpiecznie

Chyba każdy właściciel brodzika z kabiną wie, jak kłopotliwe bywa sprzątnie wszystkich zakamarków kabiny prysznicowej. Brud, kurz i różnego rodzaju zanieczyszczenia gromadzące się w profilach, czy nieestetyczne zacieki na drzwiach to największe utrapienie podczas sprzątania łazienki. Jeśli szukacie nowoczesnej kabiny, która dla zachowania czystości i higieny nie wymaga ciągłego szorowania, Koło Ultra może być strzałem w dziesiątkę.

Ciemna strona kabiny

Koło Ultra
fot. ladnydom.pl

Kabina prysznicowa to najlepsze rozwiązanie do łazienek małych lub o nietypowych wymiarach. Szybki prysznic w kabinie zamiast długiego leniuchowania w wannie to także wybór ludzi żyjących aktywnie, którzy nie chcą tracić cennego czasu. Niestety, decydując się na zakup kabiny, rzadko myślimy o tym, że to, co ma być wygodniejszą opcją, w przyszłości okaże się kłopotliwe. Kabina prysznicowa to więcej szpar i zakamarków oraz spora powierzchnia szkła, która często zamiast lśnić czystością, szpeci białymi zaciekami z wody i mydła. Jeśli na sprzątanie nie chcemy przeznaczać wielu godzin, utrzymanie kabiny prysznicowej w czystości może być nie lada wyzwaniem. Kabina Koło Ultra może być w takiej sytuacji najlepszym wyborem.

Szybciej i czyściej

Koło Ultra
fot. lazienkowy.pl

Kabina prysznicowa Koło Ultra została wyposażona w innowacyjne rozwiązania, które mają na celu maksymalne ułatwienie sprzątania. Zastosowano w niej zamknięte profile i magnesy neodymowe, dzięki którym drzwi idealnie przylegają do dolnego profilu, a miejsce, w którym gromadzi się brud jest znacznie ograniczone. Kolejnym ułatwieniem jest system Push2Clean, który za pomocą lekkiego pchnięcia ścianki umożliwia dotarcie do części kabiny, w której łączy się z brodzikiem. Utrzymaniu czystości sprzyja także specjalna powłoka, która pokrywa szklane drzwi kabiny. Dzięki niej powstawanie zacieków jest znacznie ograniczone, a dodatkowe właściwości szkła w kabinach Koło Ultra, zapewniają większą wytrzymałość i całkowite bezpieczeństwo w przypadku uszkodzenia.
Czy nowoczesna kabina Koło Ultra to dobry wybór dla każdego? Jak wiadomo czas to pieniądz, więc inwestycja w kabinę, która go zaoszczędzi może się opłacać.

Zdjęcie główne: www.kolo.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.