Kabiny Almatea Radaway – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Udane połączenie klasycznych form z nowoczesnym designem i nowym rozwiązaniami to wbrew pozorom niełatwe wyzwanie. Twórcom serii kabin Almatea marki Radaway udało się to bez zarzutu.

Ważne funkcje kabiny prysznicowej

fot. radaway.pl

Kabina prysznicowa jest tym elementem wyposażenia łazienkowego, który w sposób szczególny łączy funkcje użytkowe i estetyczne. Kabina ma za zadanie stworzyć komfortowe warunki do mycia, a względu na swoje rozmiary i sylwetkę, dominującą w przestrzeni stosunkowo małych wnętrz, musi także dobrze się prezentować. Niebagatelne znaczenia ma przy tym zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają montaż, zwiększają wytrzymałość kabiny i ułatwiają jej czyszczenie. Właśnie dlatego przy wyborze kabiny jest bardzo ważne, aby zwracać uwagę na wszystkie kryteria – funkcjonalne, praktyczne i estetyczne.

Harmonijne połączenie klasyki i nowoczesności

Pamiętając o powyższych czynnikach, szczególnie godna polecenia jest seria kabin prysznicowych Almatea marki Radaway. Kabiny te odznaczają się doskonałym wzornictwem, świetnie łączącym klasyczne formy kabin prysznicowych z nowymi trendami. Wraz z chromowanymi, eleganckimi detalami tworzą jedną, harmonijną całość, która znakomicie sprawdzi się zarówno w łazienkach designerskich, jak bardziej tradycyjnych.

Co jeszcze wyróżnia serię Almatea Radaway?

fot. radaway.pl

Jak już wspomniano, w wyborze kabiny prysznicowej bardzo ważna jest wytrzymałość, funkcjonalność i praktyczne rozwiązania, zwiększające komfort użytkowania. W serii Almatea zastosowano mocne drzwi otwierane na zewnątrz wykonane z hartowanego szkła o grubości 6 mm. Ponadto kabiny zostały wyposażone w mechanizm unoszący i opuszczający drzwi, który ma na celu zapobieganie niszczenia uszczelki, a do tego zapewnia cichą i bezawaryjną pracę. Kolejną ważną cechą kabin Radaway jest mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm, dzięki któremu ewentualne nierówności powierzchni ścian nie stanowią przeszkody w montażu kabiny. Jak przystało na nowoczesne produkty wyposażenia łazienkowego, szkło kabin z serii Almatea zostało pokryte powłoką Easy Clean, która doskonale zabezpiecza przed powstawaniem zabrudzeń i trudnych do usunięcia osadów.

Zdjęcie główne: www.radaway.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.