Kabiny masażowo-parowe Riho

Panel prysznicowy z funkcją masażu to doskonała alternatywa dla wanien z hydromasażem. Od niedawna dostępna jest także nowa opcja kabiny prysznicowej z dostępem do masażu – kabina masażowa-parowa, oferowana m.in. przez firmę Riho. Ten funkcjonalny i komfortowy produkt jest dostępny ofercie Riho w 5 nowoczesnych modelach.

Masaż z parą – odprężenie i relaks dla całego organizmu
Czy po męczącym dniu może być coś przyjemniejszego niż masaż strumieniami ciepłej wody? Oczywiście, że tak!

fot. riho.com

Kabina masażowo-parowa, oprócz dysz do hydromasażu, jest wyposażona w specjalne dysze uwalniające gorącą parę wodną. W odróżnieniu od masażu wodą skierowaną na poszczególne części ciała, masaż przy udziale pary wodnej dodatkowo rozluźnia wszystkie mięśnie i odpręża cały organizm. Tego rodzaju masaż jest bardzo przyjemny, a do tego nie naraża na zbyt intensywną stymulację, co ma znaczenie w przypadku osób z chorobami układu ruchu.

Kabiny masażowo-parowe są dostępne m.in. w ofercie marki Riho. Producent oferuje 5 modeli, każdy z nich wyróżnia się nowoczesną stylistyką i komfortowymi rozwiązaniami, podnoszącymi jakość i wygodę użytkowania.

Nevada to kabina, w której można wziąć szybki prysznic, relaksujący hydromasaż, cieszyć się zaletami łaźni tureckiej, wbudowanego radia i chromoterapii. Bez problemu zmieszczą się w niej dwie osoby, które będą mogły swobodnie korzystać ze szerokiego wyboru funkcji.

Primo Round to szczelna kabina parowa z dedykowanym brodzikiem, zadaszeniem oraz ścianami tylnymi kabiny. Można w niej wykonać zaawansowany masaż wodny, przy akompaniamencie muzyki i terapii światłem.

Verona-tech 2 jest kabiną parową dla dwóch osób, oprócz wszystkich zalet swoich poprzedniczek jest wyjątkowo łatwa do utrzymania w czystości – została wybudowana z antybakteryjnego akrylu i może być zamontowana w nietypowej przestrzeni, np. narożniku lub wnęce ściennej.

Flex to kabina z panelem do masażu, przeznaczona do indywidualnej zabudowy. Można ją zamontować i wykończyć według własnego pomysłu.

fot. riho.com

Majestic to także kabina parowa, jednak odróżnia się przejrzystym wyglądem, przypominającym zwykłą kabinę prysznicową. Została wykonana z najwyższej jakości szkła z powłoką przeciw osadzaniu się kamienia i brudu. Jej dodatkową zaletą jest małe zużycie energii, przy szybkim nagrzewaniu i świetnej cyrkulacji powietrza.

Zdjęcie główne: www.riho.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.