Kabiny prysznicowe Aquaform – 3 propozycje do różnego typu łazienek

Każdy z nas ma swój własny styl, preferencje i potrzeby, które decydują o tym jak urządzamy wnętrze domu. Nie jest to jednak żaden problem, gdyż obecnie oferty producentów ceramiki łazienkowej pozwalają każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Oto trzy propozycje rozwiązań prysznicowych marki Aquaform – każde sprawdzi się w łazience innego typu.

Rio Grande – walk-in do nowoczesnych wnętrz

fot. lazienkaplus.pl
fot. lazienkaplus.pl

Kabina Rio Grande to maksymalna oszczędność detali, bardzo elegancki i prosty design oraz poczucie przestronności. Nietrudno wyobrazić ją sobie w minimalistycznym, nowoczesnym wnętrzu, w otoczeniu zgeometryzowanych mebli. Jest to ten typ kabiny, który sprawia wrażenie zawieszonej w powietrzu tafli szkła. Delikatność i kruchość to jednak pozory – szkło jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i wahanie temperatur, a powłoka zapobiegająca zabrudzeniom pomaga utrzymać doskonały wygląd kabiny bez większego wysiłku. Rio Grande jest dostępna w wariancie do montażu przy ścianie lub wolnostojącego, a dzięki profilowi U można ją zamontować nawet na nierównej powierzchni.

Colorado – komfort na lata
Jeśli łazienka ma być przede wszystkim miejscem komfortowym i funkcjonalnym, kabina Colorado będzie do niej pasować idealnie. Grube szkło i eleganckie chromowane wykończenia wyglądają estetycznie, a zarazem solidnie. Kabiny z tej linii dają gwarancję komfortowego użytkowania, dzięki specjalnie zaprojektowanym drzwiom oraz wytrzymałości i szczelności. Z pewnością jest to dobra propozycja do łazienek rodzinnych, często eksploatowanych.

61028-fot-aquaform_parawan_nawannowy_tanganika_czesciowyTanganika – kabina w wannie
Parawan nawannowy Tanganika to rozwiązanie do łazienek, w których poszukuje się kompromisu między wanną a natryskiem. Geometryczny design parawanu doskonale pasuje do większości nowoczesnych wanien, a możliwość dopasowania ilości modułów pomaga stworzyć optymalne warunki do korzystania z wanny lub prysznica. Inne zalety tego produktu to specjalna wytrzymała konstrukcja, łatwy montaż oraz możliwość obracania ścianek o 360° .

Zdjęcie główne: www.pieknydom24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.