Kabiny prysznicowe Radawy – komfort składanych drzwi

Nie jest łatwo zaaranżować małą łazienkę, ale kabiny prysznicowe Fuenta New KDJ B oraz Essenza New KDJ B mogą znaczenie ułatwić to zadanie. Dzięki nim można stworzyć komfortowe warunki do mycia nawet w niewielkiej przestrzeni.

Kabina do małej łazienki – ważny rodzaj drzwi

fot. radaway.pl

Choć obecnie znalezienie wanny do małej łazienki nie stanowi dużego problemu, nadal zdecydowanie częściej w strefie kąpielowej małych łazienek montowane są kabiny prysznicowe. Jest to podyktowane względami praktycznymi i estetycznymi – z kabiny prysznicowej korzysta się wygodniej, a do tego można ją zamontować w nawet w pomieszczeniach o nietypowych rozmiarach. Oczywiście, nie każda kabina prysznicowe nadaje się do małej łazienki. Jednym z wyznaczników decydujących o tym, czy tak będzie, jest system otwierania i zamykania drzwi.

Dlaczego drzwi składane?
Fuenta New KDJ B oraz Essenza New KDJ B firmy Radaway to nowe modele kabin ze składanymi drzwiami, dedykowane m.in. małym łazienkom. Ich konstrukcja umożliwia swobodne wejście do kabiny, a po skorzystaniu z prysznica złożenie drzwi tak, by nie zajmowały mniej zbędnego miejsca. Wolną przestrzeń wokół kabiny można przeznaczyć do innych celów, a dodatkowo optycznie powiększyć łazienkę. Dodatkową zaletą tego rodzaju drzwi jest fakt, że podczas składania pełnią one funkcję odbojników – minimalizują ryzyko uszkodzenia szkła.

W trosce o szczegóły

fot. radaway.pl

Oba modele kabin zostały stworzone z troską o najdrobniejsze szczegóły. Model Fuenta New KDJ B posiada bezpieczne drzwi wykonane z hartowanego szkła o grubości 6 mm z powłoką Easy Clean, maksymalnie zabezpieczającą przed zanieczyszczeniami i ułatwiającą sprzątanie. Opcjonalnie kabinę można wyposażyć w dożywotnią powłokę ochronną ShowerGuard. Dla większego komfortu sprzątania zawiasy zostały zlicowane z taflą szkła. Korzystanie z kabiny ułatwia mechanizm unoszący i opuszczający drzwi, który zapobiega niszczeniu uszczelki oraz zapewnia cichą i bezawaryjną pracę. Klient ma możliwość wyboru jednego z kilku kolorów szkła oraz uchwytów z elementami TPE w kolorze czarnym lub grafitowym. Na podobne udogodnienia mogą liczyć użytkownicy kabin Essenza New KDJ B z chromowanymi detalami, mechanizmem niwelującym krzywizny ściany do 10 mm i usługą „Na miarę”.

Zdjęcie główne: www.radaway.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.