Modo New Black Radaway – najbardziej szykowna kabina Walk-in

Kabiny typu Walk-in mają swoich zwolenników i przeciwników, jednak nikogo nie pozostawiają obojętnym. Miłośników tego rodzaju rozwiązań zapewne będzie jeszcze więcej, za sprawą tak ciekawych modeli jak nowa kabina Modo marki Radaway z czarnymi detalami.

Od kilku lat kabiny Walkin szturmem zdobywają łazienki nowoczesnych, funkcjonalnie urządzonych mieszkań. Choć tego

fot. radaway.pl

typu rozwiązanie nie każdemu przypada do gustu, trzeba uczciwie przyznać, że oprócz designerskiego wyglądu ma kilka całkiem praktycznych zalet.

Po pierwsze jest w pełni uniwersalna, daje nieograniczone pole do popisu w aranżacji łazienki, bez względu na wymiary, a nawet preferowany styl. Kabina złożona z tafli szkła nie narzuca żadnych uwarunkowań reszcie elementów łazienki, z jej udziałem można stworzyć zarówno wnętrze surowe i minimalistyczne, jak i ciepłą, przytulną łazienkę dla całej rodziny.

Kabina Walk-in jest bardzo prosta i szybka w montażu, nie wymaga dodatkowej pracy i znacznej ingerencji w strukturę ścian i podłogi.

Kolejną zaletą jest jej przestronność i dostępność. Do kabiny można po prostu wejść, nie napotykając na drodze żadnych przeszkód. Dzięki temu jest to jedno z zalecanych rozwiązań do łazienek dla osób, których swoboda poruszania jest ograniczona.

Proste tafle szkła, połączone minimalną ilością dodatkowych elementów, bez trudno dostępnych zakamarków, to także mniej powierzchni do czyszczenia.

Oczywiście, kabiny typu Walk-in nie są pozbawione wad, należą do nich m.in. konieczność zapewnienia w łazience odpowiednio wysokiej temperatury i wentylacji.

Dobrą informacją jest także to, że wybór modeli kabin typu Walk-in jest w ostatnim czasie coraz większy i stale rośnie. W ofercie marki Radaway, w serii Modo pojawiły się kabiny z tafli szkła czarnymi detalami. Modo Black na tle wielu modeli eleganckich, choć zupełnie pozbawionych dekoracji, prezentuje się wyjątkowo. Czarne dodatki są bardzo szykowne, a w połączeniu z dostępnym opcjonalnie szkłem brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena, Mirror oraz UltraClear nabierają wyrazistego charakteru.

Zdjęcie główne: www.radaway.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.