Multi-System Deante – kompletny panel do masażu

Panele prysznicowe na naszym rynku to wciąż nowe rozwiązanie, jednak zdążyło już zyskać grono zwolenników. Oferta paneli do masażu pod prysznicem stale się poszerza, a jedną z tegorocznych nowości jest Muli-System Deante – panel podtynkowy umożliwiający korzystanie z dobroczynnej mocy wody.

fot. deante.pl
fot. deante.pl

Wszystko w komplecie

Rozluźniający wodny masaż można odbywać nie tylko w wannie z systemem hydromasażu, ale także pod prysznicem. Służą do tego panele prysznicowe montowane na lub pod ścianą łazienki. Multi-System marki Deante to rozwiązanie, które zainteresuje zwłaszcza tych miłośników masażu wodą, którzy nie chcą poświęcać wiele czasu na kompletowanie urządzeń podtynkowych. Multi-System składa się z wszystkich niezbędnych elementów: stalowej głowicy o wymiarach 30X30 cm, sześciu dysz natryskowych oraz słuchawki na przyłączu kątowym.

Prosta i wygodna obsługa systemu masażu
Korzystanie z panelu jest dziecinnie proste – wystarczy przekręcić przełącznik funkcji w odpowiednią stronę i cieszyć się łagodnym, deszczowym natryskiem z górnej głowicy lub mocnym, pobudzającym strumieniem biczowym, który dogłębnie wymasuje poszczególne partie ciała. Dysze z wygodnymi przegubami dla swobodnej regulacji są przydatne w przypadku osób różnego wzrostu, a dwa pozostałe przełączniki odpowiadają za temperaturę wody oraz intensywność strumienia.

Bezpieczne użytkowanie i modny design

fot. lazienkaplus.pl
fot. lazienkaplus.pl

Bateria termostatyczna zastosowana w Multi-System to kolejna, praktyczna zaleta urządzenia. Korzystanie z niej jest nie tylko komfortowe i bezpieczne – wystarczy przekręcić pokrętło, aby natychmiast uzyskać ulubionę temperaturę wody, ale także ekonomiczne. Termostat to oszczędnosć wody i energii, a inwestycja w tego typu rozwiązanie z pewnością zwróci się po pewnym czasie.
Na koniec warto wspomnieć, że Multi-System nie zawiedzie wielbicieli nowoczesnego designu. Części elementów ukrytych pod tynkiem i proste, geometryczne bryły widoczne na zewnątrz doskonale wpisują się w w nurt wyposażenia minimalistycznego.

Panel podtynkowy Multi-System z pewnością można polecić tym, którzy szukają kompletnego, wygodnego i estetycznego urządzenia do masażu pod prysznicem.

Źródło: www.deante.pl

Zdjęcie główne: www.deante.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.