Nowa oferta brodzików i drzwi prysznicowych Roca

W tegorocznej ofercie Roca pojawiły się nowe wersje znanych już elementów wyposażenia strefy prysznicowej – brodzików i drzwi. Nowości są jeszcze lepiej dopasowane do aktualnych trendów i rosnącego zapotrzebowania na płaskie, antypoślizgowe brodziki.

Terran, Helios i Aeron: ciepła kolorystyka, nowe rozmiary

fot. roca.pl

Rozszerzenie oferty brodzików i drzwi prysznicowych to zapewne odpowiedź na zmieniające się preferencje konsumentów. Według badań konsumenckich zleconych przez Roca firmie SW Research, liczba osób, które zamiast tradycyjnej kąpieli wybierają prysznic, stale rośnie. Miłośnicy natrysku i nowoczesnego wzornictwa w łazience, w ofercie Roca mogą obecnie znaleźć jeszcze większy wybór brodzików kompozytowych, wyprodukowanych z materiału Stonex. Brodziki z serii Terran są dostępne w nowej, ciepłej kolorystyce. W dotychczasowej ofercie do wyboru mieliśmy: biały, szary cement, szary łupek i czarny. Nowe modne kolory to: złamana biel, kremowy, piasek i przepiękny koral. Antypoślizgowe brodziki Helios zyskały nową strukturę przypominającą drewno, rozmiary i paletę barw: biały, szary łupek, czarny i kremowy. Większy wybór rozmiarów i kolorów jest oferowany także w innej popularnej serii brodzików kompozytowych – Aeron. Narożne, zaokrąglone i prostokątne brodziki Aeron są dostępne w trzech kolorach i aż szesnastu rozmiarach.

fot. roca.pl

Drzwi Bifold: wygodne w użytkowaniu i efektowne
Drzwi prysznicowe Bifold to produkt stworzony z myślą o połączeniu walorów estetycznych, dzięki wysokiemu połyskowi i transparentnemu szkłu 6 mm, oraz ergonomii i funkcjonalności. Konstrukcja drzwi pozwala na złożenie do środka, co daje więcej możliwości swobodnego poruszania się wewnątrz, wchodzenia i wychodzenia z kabiny. Szkło pokryte powłoką Maxi Clean zapobiega osadzaniu się kropel wody i brudu oraz powstawaniu nieestetycznych zacieków. Warto dodać, że drzwi Bifold doskonale komponują się z kompozytowymi brodzikami Roca, tworząc nowoczesny, ergonomiczny i bardzo komfortowy zestaw.

Źródło: www.roca.pl
Zdjęcie główne: www.roca.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.