Nowe systemy montażowe Kaldewei

Marka Kaldewei pokazuje, że komfort, prostota i funkcjonalność nie są dla niej pustym hasłem. Nowoczesne systemy montażowe stworzone przez niemiecką firmę to krótszy czas instalowania wyposażenia łazienkowego, a co za tym idzie możliwość szybszego oddania jej do użytku.

fot.kaldewei.pl

Dlaczego wybór odpowiednich systemów montażowych ma znaczenie?
Przede wszystkim chodzi o ułatwienie pracy instalatorów. Nowoczesne produkty, takie jak nowe systemy montażowe Kaldewei, są tworzone w celu maksymalnego uproszczenia montażu. Rama montażowa FR 5300 FLEX oraz nowe systemy uszczelniające FLEX i system uszczelniający do montażu w płaszczyźnie podłogi, zaprojektowano we współpracy z instalatorami oraz innymi specjalistami z branży sanitarnej. Na tych rozwiązaniach korzystają nie tylko montażyści, ale także ich klienci, którzy uzyskują szybszy dostęp do swojej łazienki oraz pewność, że ceramika została zamontowana w oparciu o najlepsze metody.

Rama montażowa – uniwersalna pomoc w instalacji brodzików
Uniwersalna rama montażowa jest przeznaczona do różnego typu brodzików. Umożliwia montowanie brodzika na wszystkich typach zabudowy łazienkowej, bezpośrednio na płytkach na posadzce lub na podeście. System podpór „3D” oraz czytelne oznaczenia sprawiają, że instalatorzy mogą bez problemu dopasować długość ramy oraz wysokość zabudowy do istniejących warunków. Dodatkową pomocą w trakcie montażu mogą być multimedia oraz proste i czytelne instrukcje.

fot.kaldewei.pl

Łatwe w montażu systemy uszczelniające
Kolejnym rozwiązaniem oferowanym przez Kaldewei są systemy uszczelniające w postaci taśm Flex, które pozwalają na wykonanie skutecznej izolacji i uszczelnień wanien i brodzików montowanych na podwyższeniu. Produkty są kompletne i gotowe użycia, dzięki czemu uszczelnianie wychodzi bardzo szybko i sprawnie. Podobnie, jak w przypadku ramy, ich dużą zaletą jest uniwersalność – pasują do różnych modeli brodzików przy różnorodnych warunkach zabudowy. Inną propozycją Kaldewei jest nowy system uszczelniania do brodzików instalowanych na podłodze.

Zdjęcie główne: www.kaldewei.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.