Nowe zestawy kabinowe Koło – gotowe pomysły na strefę prysznicową

Wybór, zakup i montaż kabiny prysznicowej wbrew pozorom nie jest takie proste. Nowe zestawy kabinowe Koło to świetne rozwiązanie zarówno dla tych, którym brakuje czasu na dopasowywanie poszczególnych elementów, jak i tych, którzy nie wiedzą jak zrobić to właściwie.

Znalezienie odpowiedniej kabiny prysznicowej z dopasowanym brodzikiem zwykle wymaga nieco czasu, zwłaszcza jeśli ma być

fot. kolo.com.pl

dobrana do kompletnie wyposażonej łazienki. Typ kabiny, wymiary, sposób montażu, wreszcie brodzik i dodatkowe elementy bez których korzystanie z prysznica byłoby niemożliwe, to podstawowe kwestie, które trzeba wziąć po uwagę. Inne czynniki ważne przy wyborze kabiny prysznicowej to materiał, z jakiego została zrobiona, nowoczesne powłoki i oczywiście design, który musi być dopasowany do brodzika i reszty łazienkowego wyposażenia.

Aby uniknąć długich poszukiwań i kompletowania zestawu prysznicowego, dobrym pomysłem może być wykorzystanie jednej z gotowych propozycji marki Koło. Znany producent mebli i ceramiki łazienkowej ma w swojej ofercie wiele gotowych zestawów prysznicowych wysokiej jakości, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Dodatkową zaletą zakupu zestawu kabinowego jest 5-procentowy rabat. Oto dwie gotowe propozycje zestawów kabinowych Koło:

  • Bezproblemowe sprzątanie, nowoczesny design
    Łatwa do utrzymania w czystości bezprofilowa kabina prysznicowa Koło Next o ponadczasowym, klasycznym designie z

    fot. informatorbudownictwa.pl

    powłoką Reflex, na której krople wody łączą się i spływają nie pozostawiając śladów. Do kabiny Next doskonale będzie pasować niski brodzik Terra z prostym rantem, o minimalistycznym wzornictwie.

  • Komfortowe użytkowanie dla całej rodziny
    Koło Geo6 to kabina półokrągła o przestronnym wnętrzu. Zapewnia dużą swobodę ruchów, a jej wyjątkowo szczelna konstrukcja gwarantuje idealne warunki do mycia bez ryzyka zamoczenia podłogi wokół kabiny. Dużym atutem kabiny jest także bardzo lekkie i ciche przesuwanie drzwi. Do tego zestawu marka Koło proponuje brodzik Standard Plus – komfortowy i komfortowy brodzik dla całej rodziny, który zmieści się nawet w niewielkiej łazience.

Źródło: www.kolo.com.pl
Zdjęcie główne: www.kolo.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.