Nowości Sanplast na 2016 rok

Oferta Sanplast w 2016 roku poszerzy się o nowe modele brodzików i prysznicowych, które uzupełnią dotychczasowe linie. Nowoczesne produkty tej popularnej marki będą dostępne w nowych wymiarach, pojawi się też kilka całkiem nowych pozycji, które mogą przypaść do gustu miłośnikom komfortowych kąpieli.

Co oferuje producent?

sanplast
fot. sanplast.pl

Na polskim rynku ceramiki sanitarnej brodziki i kabiny prysznicowe Sanplast mają swoje stałe miejsce. Trzeba przyznać, że producent bardzo dobrze radzi sobie z łączeniem modnego wzornictwa, dostępności i nowoczesnych rozwiązań. Brodziki wykonane są z wysokiej jakości akrylu sanitarnego i odlewu mineralnego. Produkty z akrylu cechuje gładka powierzchnia, łatwość czyszczenia. Dzięki swoim właściwościom fizycznym materiał długo utrzymuje ciepło wody. Z kolei produkty wykonane z odlewów mineralnych charakteryzuje wysoka odporność na plamy, odbarwienia i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. System Pro Safe w brodzikach Sanpalst to specjalna powłoka zapewniające większy komfort i bezpieczeństwo w czasie kąpieli. Powłoka może być zastosowana zarówno w produktach z akrylu, jak i odlewu mineralnego. W kabinach prysznicowych Sanplast, poza nowoczesnym designem, szczególnie godny uwagi jest innowacyjny system Glass protect. System zmienia właściwości chemiczne i fizyczne szkła, dzięki czemu krople wody spływają po nim bez pozostawiania osadu. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia sprzątnie kabiny i ogranicza konieczność stosowania silnych, szkodliwych dla środowiska środków czyszczących.

Nowości 2016

sanplast
fot. sanplast.pl

Efektem długich poszukiwań producenta jest nowa seria kabin czterościennych z pełnym wyposażeniem Classic II. Brodzik, obudowa i zestaw w prysznicowy w klasycznym wydaniu spodobają się tym, którzy szukają prostych i kompleksowych rozwiązań. Popularna seria kabin TX poszerzyła się o brodziki asymetryczne i prostokątne w nowych wymiarach oraz kabiny typu walk-in. Prostokątne wanny i brodziki w nowym wymiarach pojawią się także w serii Free Line. Kabiny walk-in z serii Altus zostały wzbogacone o parawan.

Zdjęcie główne: www.sanplast.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.