Radaway Idea i grawer na szkle

Kabiny prysznicowe i drzwi wnękowe Idea marki Radaway przypadną do gusta wszystkim, którzy cenią designerskie, a jednocześnie solidne rozwiązania. Dzięki nowoczesnym powłokom szkło jest bardziej odporne i łatwe w czyszczeniu, a nowa usługa grawerowania laserowego pozwala nadać kabinie indywidualny wygląd.

fot. radaway.pl
fot. radaway.pl

Dopasowane do potrzeb
Seria Idea Radawy to połączenie eleganckiego wyglądu, stabilnej konstrukcji i nowoczesnych technologii, które służą wygodzie i bezpieczeństwu użytkowników kabin i drzwi prysznicowych. W jej skład wchodzą dwa modele kabin prysznicowych oraz dwa modele drzwi wnękowych. Drzwi mocowane są u góry na rolkach oraz u dołu na dyskretnym suwaku. Dzięki niewidocznemu mechanizmowi przesuwnemu, zamykają się cicho, lekko i komfortowo. Seria daje duże możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb. Produkty Idea można zamontować z listą progową lub bez niej, dostępna jest także usługa Na miarę, umożliwiająca dopasowanie kabiny do niestandardowych wymiarów pomieszczenia.

Zdjęcie na kabinie
Producent serii Idea daje także możliwość skorzystania z nowej usługi – grawerowania laserowego na szkle. Grawerowanie laserowe pozwala na trwałe naniesienie wybranego wzoru, np. zdjęcia nadesłanego przez klienta, na szkle. W przeciwieństwie do innych metod, wygrawerowany wzór nie blednie i nie wyciera się. Dzięki temu, że znajduje się na zewnętrzenej stronie, nie wpływa na odporność szkła oraz łatwość czyszczenia zabrudzeń powstających podczas

fot. radaway.pl
fot. radaway.pl

kąpieli. Usługa grawerowania dostępna jest nie tylko na standardowym, przejrzystym szkle, ale także na: brązowym, grafitowym, satynowym i Ultra Clear.

Ochrona przed brudem i korozją

Szkło o grubości 6 mm wypełniające drzwi Idea może być pokryte dwoma nowoczesnymi powłokami. Easy Clean to powłoka ułatwiająca czyszczenie. Ogranicza ilość osadzających się na drzwiach zanieczyszczeń i sprawia, że szkło nie wymaga intensywnego szorowania. ShowerGuard® dostępna na zamówienie, zabezpiecza szkło przed korozją na skutek działania wody, ciepła, wilgoci czy środków czystości.

Zdjęcie główne: www.radaway.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.