Szkło ornamentowe Pixarena w ofercie Radaway

Od stycznia w ofercie Radaway dostępny jest nowy rodzaj szkła. Wytrzymałe i dekoracyjne szkło Pixarena zapewnia kameralny i dyskretny klimat podczas kąpieli.

Kryteriów wyboru kabiny prysznicowej nie warto ograniczać wyłącznie do jej kształtu czy koloru profili. Rodzaj szkła w kabinie prysznicowej ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo, łatwość czyszczenia, a w przypadku szkła grawerowanego lub ornamentowego, także dekoracyjność kabiny. Pixarena to kolejny wariant szkła marki Radaway, ciekawy wygląd to nie jedyna jego zaleta.

fot. lazienka.pl
fot. lazienka.pl

Nieprzejrzyste szkło – dyskrecja i wygoda
Struktura szkła Pixarena przypomina powiększone piksele lub plaster miodu. Tafla rozprasza światło tworząc przyjemny nastrój oraz ogranicza widok z zewnątrz, co zapewnia pełną intymność i dyskrecję podczas kąpieli. To doskonała alternatywa dla dominującej na rynku grupy kabin o szkle przejrzystym, idealnie gładkim. Atrakcyjność wizualna to nie jedyny atut szkła o nieregularnej powierzchni. Trzeba także powiedzieć o czysto praktycznych stronach takiego rozwiązania – zacieki i ślady wody są na nim niewidoczne, więc nie wymaga tak częstego czyszczenia. Ten wariant szkła może być zatem odpowiedni dla wszystkich, którzy oprócz efektów wizualnych cenią wygodę.

fot. konfigurator.radaway.pl
fot. konfigurator.radaway.pl

Szkło na każdy gust
Pixarena to tylko jedna z kilku ciekawych opcji w ofercie Radaway. Jeśli zależy nam przede wszystkim na przejrzystości lub odporności szkła warto rzucić okiem na UltraClear oraz ShowerGuard®. Pierwsze z nich charakteryzuje się niską zawartością tlenków żelaza, co sprawia, że jest ono wyjątkowo przejrzyste, a zielonkawy odcień typowy dla zwykłego szkła jest zredukowany. Pozwala to na uzyskanie efektu doskonałej jasności i wiernego oddania naturalnych barw. Z kolei ShowerGuard® to szkło odporne na powstawanie osadów z kamienia i minerałów oraz szkodliwe działanie ciepła i wilgoci. Do utrzymania go w stanie idealnej czystości i zachowania pięknego połysku na długie lata wystarczy minimum czyszczenia, a wszystko to dzięki opatentowanemu procesowi produkcji wykorzystującemu węgiel diamentopodobny. Szkło ShowerGuard® posiada dożywotnią gwarancję ochrony.

Zdjęcie główne: www.radaway.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.