Verra Line Aquaform – nowoczesna kabina prysznicowa z uchylnymi drzwiami

W szeroko dostępnej ofercie kabin prysznicowych istnieje kilka rodzajów drzwi kabin prysznicowych, jednym z nich są drzwi uchylne. Pod wieloma względami jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż tradycyjne drzwi przesuwane, co doskonale widać w modelu Verra Line marki Aquaform.

fot. aquaform.com.pl

Kabina z uchylnymi drzwiami – więcej wygody przy wchodzeniu i wychodzeniu

Kabina prysznicowa z uchylnymi drzwiami ma wiele zalet, które sprawiają, że jest to rozwiązanie coraz częściej obecne w ofertach producentów i mieszkaniach osób ceniących nowoczesne, wygodne i wysoce estetyczne produkty. Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na komfort użytkowania kabiny z uchylnymi drzwiami. Wchodzenie i wychodzenie jest w tym przypadku znacznie wygodniejsze dzięki większej ilości przestrzeni i braku ograniczeń w postaci wysokiego, dolnego progu. Może mieć to szczególne znaczenie nie tylko dla wygody, ale także podstawowego bezpieczeństwa w łazience dostępnej, czyli przeznaczonej dla osób starszych, niepełnosprawnych, mających problemy ze swobodnym poruszaniem.

Nowoczesna i łatwiejsza w czyszczeniu

Kolejnym aspektem jest estetyka. Drzwi uchylne na ogół wyglądają o wiele ładniej i nowocześniej. Dzieje się tak nie tylko ze względu na design, jest też bardziej praktyczny powód – utrzymanie w czystości. Zazwyczaj drzwi uchylne są o wiele łatwiejsze w czyszczeniu, ponieważ nie posiadają zbyt wielu zakamarków. Oczywiście, kwestie higieny i czystości w dużej mierze zależą od jakości szkła i zastosowanej powłoki.

Verra Line Aquaform – wszystkie zalety w jednym modelu

Doskonałym przykładem drzwi uchylnych odznaczających się wymienionymi wyżej zaletami są drzwi kabiny Verra Line Aquaform. Proste i elganckie, idealnie komponują się z niskimi brodzikami. Drzwi zostały wykonane ze szkła 6 mm, z powłoką DP active, zapobiegającą powstawaniu osadów. Szczelność kabiny i zabezpieczenie przed samoistnym otwieraniem zapewnia niezawodna listwa magnetyczna, a zawias podnoszący drzwi pomaga w płynnym otwieraniu i zamykaniu oraz chroni brodzik i uszczelkę drzwi przed uszkodzeniami, powstałymi w wyniku tarcia. Doskonale nadają się także do zastosowania we wnękach, tworząc oryginalną i indywidualnie dopasowaną do potrzeb przestrzeń do mycia.

Zdjęcie główne: www.aquaform.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.