Łazienka w stylu minimalistycznym

Wśród licznych propozycji urządzenia komfortowej współczesnej łazienki można znaleźć minimalistyczne rozwiązanie o ponadczasowej elegancji – łazienkę całą w bieli. Zastosowanie jednego koloru do wystroju całego wnętrza to dobry sposób na to, aby nadać całemu mieszkaniu akcent świeżości.


Jak urządzić białą łazienkę – pomysły
Urządzenie nowoczesnego jasnego wnętrza możemy rozpocząć od wyboru białej terakoty o interesującym kształcie oraz płytek bądź farby do pokrycia ścian. Na rynku materiałów budowlanych znajdziemy szeroką gamę najwyższej jakości produktów, wśród których warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Sanitec. Firma oferuje najwyższej jakości materiały budowlane, jak również szeroki wybór mebli łazienkowych.
Biała podłoga oraz ściany to podstawowy krok, od którego warto zacząć remont i urządzanie nowoczesnej białej łazienki. Obecnie wyjątkowo modne są kafelki ścienne o ciekawych i oryginalnych kształtach, takich jak np. plaster miodu, szczególnie w wersji lakierowanej. Oczywiście, także matowe kafelki doskonale sprawdzą się do pokrycia ścian łazienki w celu osiągnięcia zamierzonego rezultatu.
Zestaw mebli łazienkowych, który możemy skomponować np. z szafek podumywalkowych, kompletu podwieszanych półek ściennych oraz szafki z drzwiczkami z lustrem, to inne rozwiązanie, które sprawdzi się jako element wystroju minimalistycznej białej łazienki.
Oświetlenie typu LED to inny prosty pomysł na dodanie wyrazistego akcentu pomieszczeniu łazienkowemu. Nowoczesne lampki najczęściej emitują światło białe, dzięki czemu możemy podkreślić piękno nowoczesnego minimalistycznego wnętrza.
Sanitariaty najwyższej jakości, wykonane np. z porcelany (z połyskującą i dającą się łatwo wyczyścić powierzchnią) to jeszcze jeden sposób, aby pomyślnie urządzić minimalistyczne białe wnętrze. Wybór chociażby klasycznej białej umywalki może wnieść ciekawy akcent kolorystyczny do pomieszczenia. Wyposażenie łazienki w cały komplet sanitariatów w kolorze bieli to rozwiązanie, które może nadać wnętrzu szczególnego charakteru.


Zalety białej łazienki
Urządzenie dowolnego pomieszczenia w kolorze białym zawsze wnosi akcent świeżości, lekkości i elegancji do przestrzeni użytkowej. Łazienka cała w bieli to ponadczasowe i proste rozwiązanie na urządzenie komfortowej przestrzeni użytkowej w łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.