Jak zorganizować przestrzeń w łazience?

Uporządkowana i czysta łazienka to przyjemność dla wszystkich domowników. Aby możliwie najlepiej wykorzystać przestrzeń w łazience należy nie tylko rozsądnie rozmieścić wszystkie elementy wyposażenia, ale także wybrać meble, które umożliwią nam wygodne przechowywanie akcesoriów łazienkowych.

Szuflady, półki i szafki – dodatkowa przestrzeń w łazience
Zachowywanie ładu i higieny to podstawa w każdym pomieszczeniu, a szczególnie w łazience, gdzie mamy do czynienia rozmaitymi czynnikami, które mogą utrudniać nam codzienne czystości higieniczne. Rozlewająca się woda czy wilgoć czasem mogą być niebezpieczne – potrzebujemy dodatkowej przestrzeni, w której umieścimy np. elektryczną szczoteczkę, suszarkę itp. Praktyczne rozmieszczenie kosmetyków, ręczników i innych akcesoriów łazienkowych to także oszczędność czasu i bezpieczeństwo podczas korzystania z łazienki. W uporządkowaniu wszystkich tych przedmiotów pomogą nam meble łazienkowe takie jak szafki podumywalkowe z szufladami i dodatkowymi półkami, szafki łazienkowe do zawieszenia w wyższej części ściany, słupki łazienkowe itp. Szafki podumywalkowe to szczególnie praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko ukryjemy instalację hydrauliczną, ale także zyskamy dodatkowe suche i płaskie miejsce, na którym można oprzeć np. kubek i szczoteczkę do zębów, szczoteczkę elektryczną, itp., Dzięki szafkom podumywalkowym możliwe jest także przechowywanie środków czystości, środków kosmetycznych, ręczników itp., ponieważ wyposażone są one w regulowane wewnętrzne półki lub szuflady. Współcześnie szafki podumywalkowe, np. z serii Koło Twins albo Koło Traffic posiadają specjalny mechanizm cichego domykania, dzięki któremu unikniemy nieprzyjemnego trzaskania. Wysokiej jakości materiały, z których wykonywane są meble tego typu, np. wilgocioodporna płyta, gwarantują odporność szafek na pleśń i grzyby przez długie lata. Ciekawym dodatkiem są lśniące chromowane uchwyty szafek firmy Koło.

Funkcjonalność i styl – meble w nowoczesnej łazience
Szafki podumywalkowe z serii Koło Twins i Koło Traffic to meble o niezwykłej funkcjonalności i walorach estetycznych. Występują one w rozmaitych odcieniach, które doskonale dopełnią wygląd eleganckiej współczesnej łazienki, np. w odcieniu lśniącej bieli czy głębokiej matowej szarości (antracyt). Materiał odporny na wilgoć i praktyczna formę szafek z serii Twins lub Traffic to idealny wybór do eleganckiej i wygodnej łazienki zgodnej z najnowszymi trendami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.