Zestaw meblowy z umywalką

Zestaw mebli w kolorze orzecha włoskiego, składający się z umywalki z szufladami bądź umywalki z wygodną i praktyczną szafką to estetyczne i wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej łazience, ułatwiając zachowanie porządku, utrzymanie higieny oraz oszczędność miejsca w pomieszczeniu.


Akcenty drzewne w łazience
Firma Sanitec oferuje szeroką gamę stylowych mebli i akcesoriów łazienkowych najwyższej jakości, dzięki którym można urządzić każdą łazienkę. Jak wprowadzić do wnętrza elementy drewniane? Drewno i materiały, które je imitują nie muszą kojarzyć się z urządzaniem łazienki – częściej spotkamy je np. w salonie czy w kuchni. Jednak także wnętrze przeznaczone do relaksu i higieny może wiele zyskać dzięki wprowadzeniu tego rodzaju materiału. Firma Sanitec wychodzi naprzeciw potrzebom entuzjastów tego typu rozwiązań – linia mebli NOVA PRO PREMIUM w kolorze orzecha włoskiego to doskonały punkt wyjścia w aranżacji łazienki, w której dominuje akcent drewniany.
W serii znajdują się: umywalka z szafką (55 cm, 100 cm) i dwiema szufladami, wykonaną z płyty wilgocioodpornej oraz posiadającą dodatkową warstwę chroniącą przed szkodliwym działaniem promieni UV; zestaw podumywalkowy pojedynczy lub podwójny, także wykonany z płyty wilgocioodpornej oraz wzbogacony przez funkcję cichego domykania. Meble odporne na wilgoć są zarazem odporne na pleśnie i grzyby, dzięki czemu można uniknąć obecności tych szkodliwych dla zdrowia czynników. Utrzymanie ich w czystości nie stanowi problemu. Tego typu rozwiązania w aranżacji wnętrz pozwolą oszczędzić miejsce w łazience (częsty problem w niewielkich pomieszczeniach), jak również łatwo i wygodnie uporządkować wszystkie przedmioty codziennego użytku, z których korzystamy w łazience.


Połączenie pragmatyki i piękna
Meble imitujące drewno orzecha włoskiego, wykonane z najlepszej jakości materiałów odpornych na wilgoć i działanie promieni UV to świetne rozwiązanie dla miłośników naturalnych, tradycyjnych rozwiązań w aranżacji pomieszczenia. Wprowadzają one do łazienki atmosferę ciepła i przytulności. Pomagają się odprężyć, a utrzymanie porządku i higieny w pomieszczeniu staje się dzięki nim jeszcze prostsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.