Klasyczna łazienka we współczesnej odsłonie

Aranżacja łazienki to ciekawe, a zarazem niełatwe zadanie. W jaki sposób można urządzić pomieszczenie, które nigdy nie wychodzi z mody nie goniąc jednocześnie za szybko przemijającymi tendencjami w designie? Firma Sanitec, producent stylowych mebli łazienkowych i akcesoriów posiada w swojej ofercie elementy wyposażenia na każde wnętrze.


Jak umeblować łazienkę zgodnie z najnowszymi trendami?

Eleganckie, jasne zestawy meblowe wykonane z najlepszej jakości materiałów i z dbałością o detal to uniwersalne rozwiązanie na każdy czas. Jest zawsze w modzie, ale nie ma w sobie nic pretensjonalnego i nietrwałego. Urządzenie łazienki w klasycznym stylu to zatem nie tylko przyjemność, ale także zwrot kosztów w dłuższej perspektywie. Interesującym przykładem jest zestaw łazienkowy Sanitec KOŁO NOVA PRO PREMIUM; w jego skład wchodzą zestawy umywalkowe z meblami, z pojedynczymi lub podwójnymi drzwiami, idealnie dopasowane nawet do niewielkich pomieszczeń, dzięki swoim czystym i prostym kształtom oraz lekkości. Wykonane są z materiałów odpornych na działanie promieni UV, a drzwiczki posiadają dodatkowo mechanizm cichego domykania. Do wyboru są liczne zestawienia kolorystyczne, np. czerń i srebro (lava mat), biel (z połyskiem), orzech włoski.
Koncepcja tradycyjnie, klasycznie urządzonej łazienki nasuwa na myśl zestaw lśniących, porcelanowych, przeważnie białych urządzeń sanitarnych, rozmieszczonych w otoczeniu okazałego zestawu mebli łazienkowych, które doskonale odpowiadają na wszelkie potrzeby domowników. Firma Sanitec oferuje szeroką gamę najwyższej jakości mebli łazienkowych, dzięki którym możliwe będzie dostosowanie praktycznie każdego typu pomieszczenia do pełnienia funkcji łazienki.
Nie zapominajmy, że styl tradycyjny w łazience to nie tylko minimalizm, biel, szlachetne materiały i gładkie przestrzenie. Urządzając to pomieszczenie warto zainspirować się tradycyjną mozaiką i wyłożyć wnętrze kafelkami, od małych, np. w charakterze dekoracji, po większe – na podłodze, blatach czy ścianach.


Zalety ponadczasowego stylu w łazience
Przestrzeń zaaranżowana zgodnie z klasycznymi wzorcami jest zawsze na czasie i nigdy się nie nudzi. To miejsce, w którym zawsze można się doskonale zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu. Tak urządzona łazienka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a jej liczne zalety sprawiają, że zainwestowane w jej stworzenie środki zwrócą się z biegiem czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.