Łazienka w stylu współczesnym – wybór mebli

Wygodna łazienka to przede wszystkim pomieszczenie, w którym możemy bez przeszkód wykonywać wszystkie codzienne czynności związane z zachowywaniem higieny osobistej. Istnieje wiele możliwości aranżacji wygodnej łazienki – doskonałym rozwiązaniem jest np. zestaw mebli ściennych z oświetleniem LED, bez względu na rozmiary pomieszczenia przeznaczonego do urządzenia łazienki.


Ścienne szafki łazienkowe – wyposażenie współczesnej łazienki
W ofercie firmy Sanitec znajduje się wiele interesujących rozwiązań do urządzenia wygodniej i estetycznie zadowalającej łazienki, w której będziemy mogli się poczuć na co dzień niemal jak w prywatnym centrum SPA. Umieszczenie na ścianach pokoju szafek wyposażonych w dodatkowe oświetlenie LED , lustra i np. wieszaki (haczyki), to wybór, który umożliwia wygodne przechowywanie wszystkich akcesoriów higienicznych, z których korzystamy każdego dnia. Meble łazienkowe Sanitec, np. podłużne, wąskie szafki, posiadają chromowane uchwyty oraz drzwiczki z możliwością otwierania na lewą lub prawą stronę. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się doskonale zarówno w małej i wąskiej łazience w bloku mieszkalnym bądź lofcie, jak i w obszerniejszych pokojach znajdujących się np. w domku czy obszernym apartamencie. Meble ścienne mogą posłużyć do wyposażenia łazienki w tak stylu minimalistycznym, jak i klasycznym – wiele zależy również od doboru materiałów i koloru mebli. W ofercie Sanitec znajdziemy zestawy wykonane z płyty wilgocioodpornej, dzięki czemu zachowanie porządku i higieny w łazience stanie się prostsze, a przechowywanie akcesoriów higienicznych bardziej komfortowe. Szafki łazienkowe w biało-czarnej gamie kolorystycznej sprawdzą się do wyposażenia łazienki współczesnej w stylu minimalistycznym. Surowa i ograniczona gama kolorystyczna doskonale wpisuje się w obecne tendencje w designie łazienkowym, dlatego szafki ścienne o wielu funkcjach (lustro ze światłami LED, liczne półki itd.) to meble, które idealnie sprawdzą się w łazience urządzonej w zgodzie z trendami.


Meble Sanitec – wygoda i elegancja w łazience
Klienci, którym zależy na wyborze mebli wykonanych z najwyższej jakości materiałów z pewnością znajdą coś dla siebie w szerokiej gamie produktów Sanitec. Komplety szafek łazienkowych wykonanych z wilgocioodpornej płyty, wyposażonych w dodatkowe oświetlenie LED to doskonała propozycja dla osób poszukujących mebli łączących najwyższą jakość wykonania, komfort i elegancję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.