Szafka podumywalkowa – wyposażenie nowoczesnej łazienki

Aranżacja eleganckiej i komfortowej łazienki w stylu współczesnym wymaga wielu praktycznych rozwiązań, umożliwiających maksymalne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni. W ofercie mebli firmy Sanitec znajduje się wiele rodzajów szafek podumywalkowych wykonanych z najwyższej jakości materiałów.


Oszczędność miejsca i wygoda
Na funkcjonalność łazienki składają się zarówno aspekty praktyczne, jak i estetyczne wyposażenia. To, co istotne, to nie tylko materiały, np. wilgocioodporne płyty, ale także styl mebli, kształt uchwytów, obecność dodatkowych półek, szuflad itp. rozwiązań stanowiących wkład w estetyczną stronę wyposażenia pomieszczenia. Poczucie komfortu w łazience zależy zarówno od pragmatyki, jak i od stylu aranżacji. Szafki podumywalkowe Sanitec to dobre rozwiązanie do każdego rodzaju łazienki, począwszy od tradycyjnej po minimalistyczną. Do zalet szafek tego typu należą: możliwość umieszczenia ich na ścianie, dzięki czemu oszczędzamy miejsce (szczególna zaleta w przypadku lokali mieszkalnych o ograniczonej przestrzeni); obecność szuflad, umożliwiających wygodne przechowywanie łazienkowych akcesoriów, z których korzystamy na co dzień; obecność mechanizmu cichego domykania, dzięki czemu eliminowany jest problem trzaskających drzwiczek; aspekty estetyczne – uchwyty do szuflad o ciekawych kształtach i wykończeniu (chromowane, matowe); elegancka i praktyczna powierzchnia materiałów, z których wykonane są szuflady (np. płyty drewnopodobne odporne na wilgoć i tym podobne czynniki). Szafki podumywalkowe to meble naszych czasów – w doskonały sposób łączą styl i komfort. Meble te można łączyć z armaturą i sanitariatami. Szafki doskonale komponują się np. z porcelanowymi umywalkami w jasnych kolorach, które sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i w tradycyjnych łazienkach.
Komplet – umywalka i mebel – wyposażenie nowoczesnej łazienki
Firma Sanitec oferuje meble dające się połączyć ze specjalnie przeznaczonymi umywalkami – najlepiej z niskim rantem. Umywalki takie mogą być wyposażone w dodatkowe nóżki, a do mebli często dołączone są dodatkowe zestawy oraz instrukcje montażowe. Jasne, połyskujące powierzchnie tego typu mebli łazienkowych z pewnością spodobają się klientom poszukującym praktycznych i wyrafinowanych rozwiązań do łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.