Szafki podumywalkowe Traffic

Minimalistyczna elegancja szafek podumywalkowych Traffic zadowoli najbardziej wymagających znawców współczesnego designu wnętrz. Wyposażenie łazienki w dodatkową szafkę podumywalkową to rozwiązanie, które zwiększy praktyczne i estetyczne walory każdego pomieszczenia.

W zgodzie z trendami i naszymi potrzebami
3349089535jpgSzafki podumywalkowe Koło Traffic wykonane są z najwyższej jakości płyty, która odporna jest na działanie szkodliwych czynników obecnych w środowisku łazienki, takich jak: pleśń, wilgoć, grzyby, środki chemiczne itp., co jest istotne zwłaszcza dla osób, dla których czynniki te są alergizujące i niebezpieczne. Czyszczenie mebli jest proste i nieszkodliwe dla jakości płyty, z której wykonane są szafki. Umieszczenie dodatkowego mebla pod umywalką daje możliwość wygodnego rozmieszczenia akcesoriów łazienkowych (np. środków czystości, suszarki, ręczników itp.), lepszego zorganizowania przestrzeni i wprowadzenia porządku w łazience. Pomaga to zachować ład i higienę w pomieszczeniu oraz sprawia, że korzystanie z łazienki jest bardziej komfortowe – zyskujemy dodatkowe miejsce, na którym możemy umieszczać również drobniejsze przedmioty takie jak szczoteczki do zębów, kosmetyki itp. Szafki podumywalkowe Traffic cechują się surową współczesną elegancją i doskonale wpiszą się do każdego wnętrza urządzonego zgodnie z najnowszymi trendami w designie wnętrz. W serii szafek podumywalkowych Traffic znajdziemy różne propozycje kolorystyczne, od bieli po antracyt. Uzupełnieniem minimalistycznej łazienki może być np. śnieżnobiała lśniąca szafka z dwiema szufladami i chromowanymi uchwytami. Meble te wyposażone są w mechanizm cichego domykania, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnego trzaskania. Szafki podumywalkowe Koło Traffic to dobry wybór, jeśli mamy w łazience podwójną umywalkę i nieco przestrzeni do zagospodarowania. Dodatkowa szafka na pewno nie wprowadzi negatywnego wrażenia ciężkości w łazience, natomiast sprawi, że codzienne czynności higieniczne staną się przyjemniejsze i prostsze.

Jakościowe meble to piękna i wygodna łazienka
Wyposażenie łazienki w dodatkowe szafki podumywalkowe Traffic sprawia, że wnętrze pomieszczenia staje się lepiej zorganizowane, uporządkowane i funkcjonalne. Nie tylko pozwala to uniknąć nieporządku, ale również przekłada się na większą wygodę i funkcjonalność łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.