Beże, brązy, drewno w łazience

Rynek akcesoriów łazienkowych obfituje w interesujące produkty do wykończenia ścian – wśród nich znajdują się np. panele drewniane specjalnie przystosowane do wilgotnej przestrzeni łazienkowej, jak również różnokształtne, eleganckie kafelki utrzymane w tonacji beżowej i brązowej, o połyskliwej lub matowej powierzchni.

Drewniane panele w łazience – zalety rozwiązania

Wykończenie ścian pomieszczenia to niezbędny krok w procesie urządzania łazienki. Od wyboru właściwego materiału zależy nie tylko styl czy estetyczna strona pomieszczenia, ale także komfort jego użytkowania; atmosfera, wilgotność i temperatura w łazience ze ścianami wyłożonymi nowoczesnymi panelami wykonanymi ze specjalnie obrobionego drewna będzie z pewnością inna niż w łazience całkowicie wyłożonej ceramicznymi płytkami, kamieniem czy żywicą. Warto rozważyć wpływ rodzaju materiału wykończenia ścian na atmosferę i wystrój łazienki przed ostatecznym wyborem. Łazienka utrzymana w tonacji beżowej i brązowej, np. dzięki wykorzystaniu paneli drewnianych to ciekawa propozycja zarówno dla osób o guście współczesnym, jak i klasycznym – z wykorzystaniem beżowej farby i paneli można stworzyć tak gustowną minimalistyczną łazienkę, jak i przytulne pomieszczenie o romantycznej atmosferze. Drewno to wyjątkowy materiał, który ma korzystny wpływ tak na jakość powietrza w łazience, na komfort korzystania z pomieszczenia, jak i na wystrój. Jest również odporne na liczne potencjalnie szkodliwe czynniki mechaniczne w większym stopniu niż warstwa farby. Alternatywą dla tego typu wykończenia są kafelki utrzymane w tonacji ziemi lub farba w podobnym kolorze. Nowoczesne wodoodporne farby doskonale sprawdzą się w eleganckiej nowoczesnej beżowej łazience.

Barwy ziemi – pomysł na odnowienie łazienki

Kolory ziemi w łazience to interesująca alternatywa dla minimalistycznego białego wnętrza oraz prosty pomysł na zagospodarowanie prostego wnętrza, w którym nie wyróżnia się żadnego dominującego stylu. Kolekcja akcesoriów łazienkowych firmy Sanitec oferuje bogatą gamę produktów umożliwiających wykończenie komfortowego współczesnego wnętrza w tonacji beżów i brązów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.