Łazienka ekologiczna – miski ustępowe Sanitec

Ekologia to jedna z rzeczy, o których warto pamiętać przy aranżacji łazienki. Firma Sanitec oferuje szeroką gamę misek ustępowych stworzonych zgodnie z najnowszymi trendami, dzięki którym można urządzić wygodne i przyjazne naturze wnętrze łazienkowe.

Ekologiczne miski ustępowe Sanitec

Wśród produktów znajdujących się w ofercie Sanitec znaleźć można liczne modele misek ustępowych wiszących (miski lejowe, z wewnętrznym kołnierzem lub bez), które doskonale sprawdzą się w zarówno w dużych, jak i w małych pomieszczeniach. Seria sanitariatów RIMFREE to urządzenia łączące najwyższej jakości materiały oraz technologie – trwała ceramika to gwarancja satysfakcji na lata, a zastosowana technologia Rimfree® sprzyja bardziej higienicznemu korzystaniu z urządzenia oraz łatwemu utrzymaniu miski ustępowej w czystości. Dodatkowo wiele modeli okryte jest specjalną powłoką Reflex, która gwarantuje przyśpieszone łączenie się cząsteczek wody, co z kolei przekłada się na przyśpieszone spłukiwanie wszelkich zabrudzeń. Warto zwrócić uwagę na białe, minimalistyczne urządzenia takie jak np. miska ustępowa lejowa wisząca TRAFFIC, RIMFREE STYLE lub RIMFREE TRAFFIC. Do każdego z modeli dobrać można akcesoria, np. odpowiednio dopasowaną deskę.

35857TRAFFICAntracytmat895338847388424L91190L93120L90112L9510094153002jpg

W ofercie firmy Sanitec znajdziemy miski ustępowe o różnych kształtach, tak prostokątne, jak i owalne, co daje więcej możliwości w aranżacji łazienki. Urządzenie wnętrza o bardziej surowym charakterze ułatwić może wybór funkcjonalnej wiszącej miski WC KOŁO Traffic do umieszczenia na stelażu podtynkowym bądź modnej wiszącej miski WC KOŁO Rimfree®. Wisząca owalna miska WC KOŁO NOVA PRO to wybór w sam raz do łazienki urządzonej w klasycznym stylu, podobnie jak miska ustępowa KOŁO NOVA PRO Bez Barier dla osób niepełnosprawnych czy pisuar KOŁO NOVA PRO PICO (do publicznej łazienki).

26101TRAFFICL93120jpg

Wygoda, higiena, ekologia – technologia Rimfree® oraz powłoka Reflex w Twojej łazience

Nowoczesna linia, technologie i materiały sprzyjające higienicznej eksploatacji, możliwość oszczędnego wykorzystania miejsca w łazience – to główne atuty misek ustępowych Sanitec. Dzięki technologii Rimfree® oraz zastosowaniu powłoki Reflex w miskach ustępowych możliwe jest stworzenie komfortowej, bezpiecznej i wolnej od bakterii i wirusów łazienki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.