Acanto Geberit – do dużej i do małej łazienki

Na rynku ceramiki łazienkowej coraz częściej pojawiają się uniwersalne kolekcje, które sprawdzą się zarówno w dużych i małych łazienkach. Jest to odpowiedź na wysoce zróżnicowane zapotrzebowanie klientów.

fot. geberit.pl

Producenci ceramiki łazienkowej starają się dostarczyć różnorodnych propozycji, odpowiednich do każdego typu łazienki. Także w sieci można znaleźć wiele porad na temat urządzania małych łazienek, sporo propozycji dotyczy także dużych łazienek, których zaaranżowanie wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Jak sprawić, by duża, przestronna łazienka była przytulna, a mała funkcjonalna i wygodna? W obu przypadkach konieczne jest zarówno odpowiednie zaplanowanie łazienki zgodnie z zasadami ergonomii, jak i wybór odpowiedniej kolekcji ceramiki łazienkowej. To drugie może stać się o wiele prostsze, gdy wybierze się kolekcję kompleksową, zaprojektowaną tak, aby można ją było wykorzystać w łazience każdego typu i każdych wymiarów.

Jedną z takich kolekcji jest Acanto marki Geberit. Ceramika Acanto zasadniczo została stworzona do dużych łazienek, jednak z jej pomocą da się urządzić nowoczesną, a jednocześnie przyjazną i komfortową łazienkę, niezależnie od jej metrażu i kształtu. W skład kolekcji Acanto wchodzą: umywalki (kompaktowe, meblowe i podwójne), miski wc i bidety (wiszące i stojące) oraz meble łazienkowe. Ceramika, zaprojektowana zgodnie z ideą SlimRim – czyste linii i miękkie, ograniczone kontury wewnętrzne, jest dostępna w wielu wariantach i rozmiarach. Daje to dużą swobodę w aranżacji.

fot. geberit.pl

Ceramika marki Geberit jest stworzona z najwyższej jakości materiałów, warto jednak wspomnieć o pewnych ułatwieniach, które sprawiają, że jest ona nie tylko bardzo wytrzymała, ale także wygodna w codziennym użyciu. Takim rozwiązaniem jest np. możliwość montażu do miski ustępowej do ściany lub podłogi, ukryty w ścianie montaż i regulowana wysokość zawieszenia miski. Miska wc jest pozbawiona kołnierza, wyposażona w deskę wolnoopadającą i oszczędne spłukiwanie 4,5 l. Bardzo dużą zaletą kolekcji są meble, które zaopatrzono w innowacyjne rozwiązania: magnetyczną tablicę z pojemnikami na kosmetyki, szafki wyposażone w oświetlenie, lusterko powiększające, a nawet zintegrowany port USB.

Zdjęcie główne: www.geberit.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.