Artis Villeroy&Boch – piękno koloru

Kolory w łazience to trend, który coraz śmielej wkracza do kolekcji czołowych producentów ceramiki łazienkowej. Nowe kolorowe umywalki marki Villeroy&Boch zachwycają delikatnymi barwami natury, które doskonale dopełniają szalchetną formę produktów z kolekcji Artis.

Barwy natury, radość Paryża

artis
fot. wnetrzeiogrod.pl

Autorką nowych projektów dla Villeroy&Boch jest lauretaka najbardziej prestiżowych wyróżnień, niemiecko-duńska projektantka Gesa Hansen. Jej natchnieniem były pory roku, barwy natury oraz Paryż, w którym żyje i tworzy od lat. Te inspiracje w kolekcji Artis są widoczne na pierwszy rzut oka. Modne kolory tchnęły nowe życie w szlachetne umywalki niemieckiego producenta, dając stylowy, a zarazem radosny efekt. Do wyboru mamy aż 12 kolorów, takich jak: mięta, zielona herbata, musztarda, pudrowy róż, mroźny błękit czy węgielna czerń. Tworząc swoje projekty Hensen nawiązała w do nut zapachowych perfum, dzięki czemu zyskały one przyjemny, zmysłowy charakter. Nablatowe umywalki Artis z zewnątrz pokryte matowym kolorem, wewnątrz wykonane są ze lśniącej białej ceramiki. Produkty dostępne są w czterech kształtach: okrągłym, owalnym, prostokątnym i kwadratowym.

Delikatne i odporne

artis
fot. villeroy-boch.cn

Warto także zwrócić uwagę na doskonałe kształty umywalek Artis. Cienkie ściany i smukłe krawędzie, które są obecnie hitem na rynku ceramiki łazienkowej, oraz precyzyjnie wykonane formy to efekt zastosowania nowego materiału TitanCeram. Ten zaawansowany technologicznie materiał pozwala na osiąganie wyjątkowo cienkich ścian, dzięki czemu możliwe jest tworzenie całkowicie nowych form. Tajmenica TitanCeram opiera się na nowatorskim połączeniu kwarcu, gliny, skalenia i tlenku tytanu, poddanych specjalnym etapom produkcji. Choć wykonane z niego produkty wyglądają filigranowo i delikatnie, w rzeczywistości są odporne zarówno na uderzenia i zarysowania, jak i na działanie wysokich i niskich temperatur. Materiał pozwala także na łatwiejsze i szybsze czyszczenie, które nie wymaga stosowania silnych detergentów.

Nowa ceramika Artis to dobry wybór dla osób szukających produktów w klasie premium, zarówno pod względem jakości, jak i wzornictwa.

Zdjęcie główne: www.archiproducts.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.