Assos Besco – nowoczesny styl i jakość z Polski

Tworzone w Polsce kolekcje ceramiki sanitarnej oferują ciekawe rozwiązania stylistyczne i wysoką jakość, świetnym przykładem jest Assos marki Besco. Miłośnicy oryginalnych form nie powinni być zawiedzeni.

Jakość i styl na najwyższym poziomie

fot. besco.eu

Dobra jakość i wysoka estetyka wykonania to dwa bardzo ważne czynniki, które warto brać pod uwagę wybierając ceramikę do łazienki. W przypadku produktów marki Besco można spokojnie stwierdzić, że nie brakuje im żadnej z nich. Ceramika Besco jest produkowana w trzech nowoczesnych technologiach: akrylu, odlewu mineralnego Besco Mineral DuraBe i kompozytu. Marka dba nie tylko o wysoką klasę stosowanych materiałów, które odpowiadają poziomowi najlepszych europejskich producentów, ale także ścisłą kontrolę wykonania i precyzyjne wykończenie. Produkty są wykańczane ręcznie, co daje gwarancję niepowtarzalności i jakości. Na uwagę zasługuje także design kolekcji Besco, które pod względem stylistyki nie ustępują propozycjom czołowych twórców ceramiki sanitarnej na świecie.

fot. besco.eu

Nowoczesne, eleganckie, ponadczasowe
Wszystkie te cechy doskonale widać w kolekcji Assos. Wanny i umywalki prostych, rozszerzających się ku górze liniach są sygnowane nazwiskiem Marcina Jędrzejaka, uznanego twórcy projektów ceramiki łazienkowej. Elegancka wanna wolnostojąca o wymiarach: 160×70 cm znakomicie sprawdzi się w nowoczesnym i eleganckim wnętrzu o ponadczasowym charakterze. Doskonałym uzupełnieniem, a jednocześnie samodzielnym obiektem, który ujmuje smukłym, klasycznym kształtem jest wolnostojąca umywalka o wymiarach: 40x50x85. W obu przypadkach zastosowano wytrzymały materiał Mineral DuraBe, wykończony odporną powłoką Gelcoat.

Docenione przez inetrnautów
To nie jedyne zalety kolekcji Besco. Dla polskiego klienta możliwość zakupu wanny od prosto producenta z dowozem do domu oraz konkurencyjne ceny w stosunku do zagranicznych produktów z tej samej półki, z pewnością przemawiają na korzyść wyrobów Besco. Warto dodać, że kolekcja Assos otrzymała nagrodę internautów w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2017”.

Zdjęcie główne: www.lazienka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.